PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006906}
6,4 29 398
ocen
6,4 10 1 29398
6,0 21
ocen krytyków
Predator: Prey
powrót do forum filmu Predator: Prey

Nie dla fanów.

ocenił(a) film na 3

Power rangers dowalone kiepskim CG, starałem się nie zasnąć ponieważ jedyne napięcię które czułem to to na pęcherz. Historia niewiarygodna w swym przekazie, a żałosne aktorstwo dla nastolatków wcale w tym nie pomagało. Sam pomysł na scenariusz może i ciekawy, ale wykonanie położyło projekt. Predator skórujący zaskrońce, czekałem, aż zacznie strzelać do wiewiórek z arm cannona. Gdy już dochodzi do potyczek z rodzajem ludzkim przekonujemy się, że osoba odpowiedzialna za choreografie walki predatora, totalnie nie ma pojęcia o temacie i w tyłku materiał źródłowy. Poczekajcie aż zobaczycie predatora z tarczką na środku płaskiego odkrytego terenu. Ten film to kpina z predatora, służący słabemu CG sprzedać więcej zabawek i figureki. 3/10

sajet1

znawca się znalazł, dobrze że ty filmów nie robisz

Marek84

Ty jak marvel bys cenzurowal wszelka krytyke i zostwil tylko komentarze platnych botow lizacych dupe

ocenił(a) film na 3
Szklanyfirmament

Szklanyfirmament merytoryka Twojego komentarza pokazuje do kogo skierowany jest to film :)

ocenił(a) film na 3
Marek84

Psycholog Marek , bardzo dziękuje za opinię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones