Predators

2010 1 godz. 47 min.
6,1 57 443
oceny
6,1 10 57443
5 562
chce zobaczyć
4,4 7
ocen krytyków
{"rate":4.428571,"count":7}
{"type":"film","id":509652,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Predators-2010-509652/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Predators
  • kinoman77_filmweb ocenił(a) ten film na: 7

Finał jest zbyt teatralny,film traci tempo. Za to początek-znakomity,zaskakujący. Postacie barwne, ciekawe. Wciągająca fabula. Pierwsze starcie z Predkami za-yeah-biste! Alice Braga-cudna-druga Vasquez normalnie! Brody to nie Arnold,ale też daje radę-wierzy mu sie. Tworzą z Bragą świetną ekranową parę. Predki fajnie odmalowane,z wyjątkiem tego mutanta z finału-tu twórcy lekko przegięli. W ogóle walka finałowa pokazana zbyt wprost,bardzo teatralnie,Predki pokazane zbyt wprost-tracą całkowicie aurę tajemniczości.
    Reasumując-niezły film,ładnie oddany hołd Jedynce. Momentami przypomina fan movie za większe pieniądze. Komiksowy charakter nieźle się sprawdza (choc wolę realizm Jedynki) Generalnie mocna 7-mka.

• kinoman77_filmweb btw w twoim odczuciu jest to 3cia część histori czyli ' Predator 3' po prostu czy rebot ignorujący dwie pierwsze częsci. Ja wiem że to czasowo nie pasuje i filmy sie nie wykluczają wzajemnie ale i tak mnie to ciekawi jak się sprawy maja :P Zaptrząta mi głowę fakt czy wszystkie te 3 historie wydarzyły się w jednym uniwersum czy też nie

mordarg Dla mnie, to jest to samo Uniwersum,trzecia część trylogii. Niektórzy wrzucają Predators do jednego wora z Alien vs. Predator-zupełnie niesłusznie.

kinoman77_filmweb P.S Na upartego można by Predators potraktować jako remake Jedynki, ale dla mnie to stanowczo 3 część .

• kinoman77_filmweb też wole takie rozwiązanie i mam nadzieję że takie też jest oficjalne stanowisko włodarzy . Po prostu zakładam że między dwójką a trójką upłynęło po prostu baaaardzo dużo czasu i dlatego tym razem jest odwrotnie :) .

• ChubakaCieLubi ocenił(a) ten film na: 7

kinoman77_filmweb Kinoman mi najbardziej się podobał motyw z trucicielem.

ChubakaCieLubi Ciekawy motyw.

• ChubakaCieLubi ocenił(a) ten film na: 7

kinoman77_filmweb Tak bo przez cały film myślimy że znalazł się tam przypadkowo.