PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=815535}
6,1 42 828
ocen
6,1 10 1 42828
4,3 30
ocen krytyków
Proceder
powrót do forum filmu Proceder

Koleś ma coś niepokojącego w spojrzeniu, jesli cały film gra tak dobrze jak zwiastun, to moze być odkrycie jak Ziętek czy Pawlicki.

GoldenBoyGT

Prawda. Ma coś w sobie z Chady.

gowinska

faktycznie, cos z chady!

gowinska

są podobni, bez dwoch zdan!

gowinska

Jest ładniejszy, chyba się zakochałam !

ewa523

zdecydowanie swietny dobor

GoldenBoyGT

jest w jakis sposob magnetyczny, super! kto wie, czy nie mamy przed soba jakiegos odkrycia aktorskiego?

Marcelo922

Zdecydowanie Piotrek to odkrycie aktorskie i trzymam za niego kciuki, aby grał w tak dobrych filmach jak ten.

GoldenBoyGT

bardzo dobrze dobrany aktor do glownej roli

GoldenBoyGT

to moze byc swityny film i nie tylko dla widza plci meskiej ;) sama uwielbiam Chade i jestem ciekawa jego biografii na ekranach kin!

GoldenBoyGT

Jeśli głowny aktor byłby słaby to wszystko leży... ciekawe czy tak dobre jak Jesteś bogiem, choć jednak gwiazda nie tego formatu, to chodzi mi o film jako film.

sukineczka

wczoraj słuchałam audycji na tok fm o tym filmie i w sumie to się nawet zdziwiłam, bo zazwyczaj raczej o innego typu filmach rozmawiają, ale zaopiniowali bardzo pozytywnie i ogólnie mówili, że duże zaskoczenie na plus :) Nie to, żebym jakoś się mocno kierowała opinią, ale miło wiedzieć, że film, na który się wybierasz zbiera dobre recenzje

fleabag

No hipho nie jest typowy dla tej stacji, propsuję, ale film jest naprawdę dobry, można śmiało dać 8/9

GoldenBoyGT

Oj cały film gra świetnie! Aktor - Piotr Witkowski - niesamowicie wczuł się w rolę Chady i przez cały film miałam wrażenie, że oglądam w 100% naturalną postać, a nie aktora. Bardzo dobry film.

GoldenBoyGT

Zgadzam się, że główny aktor oddał się tej roli - scena w kaplicy mega!

GoldenBoyGT

Piotrek Witkowski w tej roli był niesamowity. Bardzo dobry film

GoldenBoyGT

Jestem oczarowana filmem o odtwórcą głównej roli. :) bardzo miłe zaskoczenie, że film biograficzny o Chadzie jest tak dobry

GoldenBoyGT

Dla mnie Witkowski to odkrycie, nie słyszałem o chłopaku do czasu powstania tego filmu i życzę mu jak najlepiej bo spisał się pierwsza klasa.

GoldenBoyGT

hipnotyzujacy, swietna rola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones