PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813898}

Prodigy. Opętany

The Prodigy
5,9 13 732
oceny
5,9 10 1 13732
Prodigy. Opętany
powrót do forum filmu Prodigy. Opętany

Ile jest już podobnych/prawie identycznych filmów o opętanych chłopcach? Ktoś to policzył?

aleeexandrine

jestem w trakcie liczenia/katalogowania,za kilka dni dam znac

aleeexandrine

Jeśli TEN ma być jednym z lepszych tego typu to warto dać szanse ;)

MACTopor

czyli 10 takich filmów :(

użytkownik usunięty
aleeexandrine

naliczyłem 5

użytkownik usunięty
aleeexandrine

A co lubisz opetanych chłopców? :)

aleeexandrine

Policzyłem, tych filmów jest 666

aleeexandrine

A duzi chłopcy? Jak dasz radę ich tolerować, to warto! Ze względu na pewną dziewczynkę: The Prodigy - "Omen". MANYREBEL miał rację - liczyłem trzy noce... i też wyszło mi 666; dziwne... .

aleeexandrine

UWAGA SPOILER!
choć raczej lekki, ale jak ktoś planuje obejrzeć, to niech dalej nie czyta
Ten wg filmowej definicji nie jest nawet, o dziwo, opętany (czy też opętanie nie jest tradycyjne), więc tytuł polski trochę dziwny, ale ile to już takich tytułów... ten na pewno miał zachęcić do pójścia do kina etatową widownię horrorów... przetłumaczenie tajemniczo brzmiącego słowa "prodigy" mogłoby mieć iście odwrotny skutek... mi się podobał, ale bać się na nim raczej ciężko :)

ocenił(a) film na 8
MarcoK

Tak, dokładnie! Tego komentarza szukałam. Podpisuję się obiema rękami

alice12321alice

cieszę się :)

ocenił(a) film na 8
aleeexandrine

Tutaj raczej nie chodzi o opętanie, a o reinkarnacje, a to zupełnie coś innego i rzadko spotykanego w filmach.

ocenił(a) film na 7
beti_nb

[SPOILER]

Dokładnie, jestem pozytywnie zaskoczona. Spodziewałam się czegoś o opętaniu i egzorcyzmach, tymczasem film przełamuje schemat. Porównując do nowszych horrorów, które oceniam najczęściej słabo, zdecydowanie godny uwagi.

ocenił(a) film na 7
aleeexandrine

To nie jest o opętaniu - Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 6
magik30

Dokładnie, to samo pomyślałam po obejrzeniu. To nie o opętaniu tylko o reinkarnacji, a to różnica. Ogólnie dobry, wart polecenia.

aleeexandrine

Ja liczyłem czy mi starczy do pierwszego

ocenił(a) film na 7
aleeexandrine

W sumie jest ich sporo, ale o dziwo ostatnio każdy film o pozornie podobnej tematyce okazuje się zupełnie inny. Tylko, że to wcale nie jest fil o opętaniu. "Tłumacz" wykazał się tu nie tylko grafomanią tworząc polsko angielski koszmarek, a na dodatek nie oglądał filmy, w którym jasno pada zdanie, że nie mamy do czynienia z opętaniem. Epic fail.

aleeexandrine

opętane dzieci zawsze są straszne, a ten film jest słaby

carmelita_lolita

No to jakie te tytuły filmów bo bardzo szybko można się domyśleć że fabuła jest ściągnięta z innych.. a ten film nie jest zły bardzo dobry można oglądać

aleeexandrine

opętanych chłopców paru ale dziewczyn miliony :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
aleeexandrine

Przecież ten dzieciak nie był opętany. Nie wykazuje on oznak opętania. Nawet w filmie to powiedziano...

ocenił(a) film na 7
aleeexandrine

Po twoim komentarzu od razu widać, że nawet nie oglądałaś filmu :)

ocenił(a) film na 7
gggggrzegorz

Co wy za bzdury gadacie takiego filmu nie było jeszcze i jest świetnie wykonany jedynie końcówkę zepsuli

whiteheart94

Nie zepsuli Miles dostał nową mamusie z ładnymi dłońmi i w przyszłości będzie kolejną ofiarą psychola!!! Film nietypowy i trzymający w napięciu bez happy endu aczkolwiek bardzo mi zapadł w pamieć również film Joshua.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones