PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117988}

Prognoza na życie

The Weather Man
6,6 15 309
ocen
6,6 10 1 15309
7,1 7
ocen krytyków
Prognoza na życie
powrót do forum filmu Prognoza na życie

Film jest nudny jak flaki z olejem. Nie polecam. Cos ostatnio Cage'owi nie wychodzi. Lord of War byl bardzo przecietny a ten to juz naprawde dno... szkoda bo go kiedys lubilem

ocenił(a) film na 9
Brt

zastanow sie co piszesz, film jest swietny, za co go lubiles za te marne sensacyjne produkcje, po cholere ogladasz inne filmy niz kino kopane? domyslam sie ze tylko takie do ciebie przemawia proste, jasne, tyle potrafisz zrozumiec, shrek pewnie tez sie nie podobal bo za skomplikowany :/ skad sie biora tacy ludzie jak ty, ech

ocenił(a) film na 1
soledad

Stary nie masz pojecia jakie kino mnie interesuje. Prawda jest tak ze ogladam wszystko. Zaczynajac od Pajaka czy Pustego Domu poprzez kino nordyckie a konczac na hollywoodzkich produkcja. A co do kina kopanego to cos tez Ci nie pasuje. Czlowieku Ty masz jakis problem!!!

Ja ogladanie filmow traktuje jako rozrywke. I ogladam wszystkie gatunki zebym potem mogl sie obiektywnie wypowiedziec co do ich. Jesli jakis film uznam za godny polecenia to mozesz byc pewny ze to powiem.

Jasna rzecza jest ze kazdy ma inny gust i upodobania (czyt. nie tylko to co Ty sadzisz o produkcji sie liczy!!!)

Bylem swiezo po obejzeniu filmu w oryginalnej wersji i uwzam ze byl strasznie nudny. Pod koniec myslalem o wypiciu red bulla w celu orzezwienia. Zreszta film ten bardzo przypominal Familly Man'a

MI SIE NIE PODOBAL! I raczej bym go nie polecil.

ocenił(a) film na 9
Brt

nie mam pojecia, bo gowno mnie to obchodzi, nie musisz pisac co cie interesuje mam to gdzie, po cholere to napisales, tobie sie nie podobal, niby czemu, dlaczego bym nudny, ja twierdze ze nie masz zadnych argumentow by poprzec swoje gowniane zdanie na ten temat, nudny bo nie zrozumiales, kurwa po cholere mi to napisales, ja pier... gowno mnie obchodza twoje zainteresowania, ty wyraziles swoja opinie ja swoja, bedziesz sie bronil, cwel :]

Brt

Oglądałem go i uważam,że film jest godny polecenia. Cage dobrze zagrał meteorologa z bagażem problemów.

ocenił(a) film na 1
DARIO

film jest lekko mowiac beznadziejny a te noty sa z kosmosu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones