PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001384}

Projekt Adam

The Adam Project
6,2 32 106
ocen
6,2 10 1 32106
4,8 10
ocen krytyków
Projekt Adam
powrót do forum filmu Projekt Adam

Rodzinna przygoda

ocenił(a) film na 9

Sam nie wiem dlaczego, ale gdy widzę Ryana moje serce zaczyna się uśmiechać, bez warunkowo tak jakbym znał tego gościa od bardzo dawna i wiedział o nim wszystko. Zaufałem mu <3 Jest genialny, z poczuciem humoru, a gdy trzeba z smutkiem w sercu. A to, że pojawił się w towarzystwie Zoe... ach świetna historia dla całej rodziny. Proszę o więcej takich :))

ocenił(a) film na 9
gu2ma

"Wstyd się przyznać, ale zawsze byłeś najlepszą częścią mnie." <3

ocenił(a) film na 4
gu2ma

Reynolds to jeden z moich ulubionych aktorów. Gdyby nie on to byłby to film zapewne 2/10 a tak podwoiłem swoją ocenę. Sądząc po twojej to chyba inne filmy obejrzeliśmy :)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
KornelOrawczak

Wiesz...życie nauczyło mnie jednej ważnej rzeczy. Potrafię być sku#wesenem dla tych, którzy na to zasługują i być po prostu dobrą osobą dla tych, którzy są pozytywnymi osobami i chcą od życia czegoś więcej niż smutku i bycia egoistami na co dzień :) Zapytasz dlaczego to piszę? Lubię być pozytywną osobą, a takie filmy (tutaj już nie chodzi o całość) sprawiają, że czuję się lepiej tak zwyczajnie, po ludzku :) Kiedyś pisałem recenzje... doszukiwałem się niepotrzebnych rzeczy zapominając o najważniejszym. O tym co mówi nam nasze serce :) Trzymaj się i mam nadzieję, że jeszcze nie raz obejrzysz film z gatunku sci-fi, któremu podarujesz wyższą notę :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones