Film

2019 1 godz. 47 min.
6,6 182
oceny społeczności
6,6 10 1 182
2 961
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Proxima
Zwiastun nr 1 (polski)
Proxima - Zwiastun Nr 1 (polski) Proxima - Zwiastun Nr 1 (polski)

Sara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, aleSara (Eva Green) jest astronautką. Jako jedyna kobieta bierze udział w wyczerpującym szkoleniu Europejskiej Agencji Kosmicznej. Każdego dnia, pod kontrolą maszyn i specjalistów, poddana ekstremalnym warunkom jakie panują na statku kosmicznym, ćwiczy wytrzymałość swojego organizmu. Jej codzienność to nie tylko mordercze treningi, ale również ciągłe udowadnianie męskiej części załogi, że zasługuje na miejsce w zespole. W domu zrzuca skafander i jest mamą 7-letniej Stelli. Kiedy zostaje wybrana na członka załogi misji „Proxima", jej dotychczasowe życie zaczyna się komplikować. Jako astronautka jest gotowa, by spełnić swoje marzenia i polecieć w kosmos, jako mama boi się rozłąki z córką. Każda decyzja jest dobra i zła jednocześnie. Wyprawa w kosmos czasami okazuje się mniejszym wyzwaniem niż zwykłe życie na Ziemi.

dystrybucja
studio
Canal+ (udział) / Ciné+ (udział) / Darius Films / Więcej...
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Rozczarowanie

  PiotrHulek ocenił(a) film na

  Świetny temat, ale twórcy tego nie dźwignęli zupełnie. Wyszła ckliwa, dość banalna historyjka o pani, która leci na ISS i jej córce, która maluje koniki i tęskni za mamą. Najgorsze, że mało tam jest emocji a jeśli to rozgrywają się w sztampowy sposób (pani astronautka ucieka z kwarantanny, bo przecen ... więcej

  7
  • Zwiastun!

   Falkor1

   https://www.youtube.com/watch? v=5c_S4BNMiAE&t=0s Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

   3
   • Plakat

    kolka9

    Plakat filmu do zgarnięcia na facebookowej grupie PLAKATOBRANIA Z filmami na co dzień, prosto od dystrybutora BestFilm :)

    • Tytuł jak klub w którym Marta Linkiewicz

     Koneser_Kielce

     zrobiła loda jednemu raperowi razem z koleżanką.

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.