PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7918}
7,0 946
ocen
7,0 10 1 946
Prywatna wojna Murphy'ego
powrót do forum filmu Prywatna wojna Murphy'ego

a to tego okropne dłużyzny. Gra aktorów jak i fabuła taka sobie ... z nieznosną manierą lat 70-tych. NIE POLECAM - tylko dla wytrwałych.

gisby

to sobie pooglądaj "Pszczółkę Maję" albo "reksia".......

ocenił(a) film na 4
abert

Dziękuję, ale już w swoim czasie oglądałem zaproponowane przez Ciebie pozycje ... dobre ...dodałbym jeszcze "Misia Uszatka" - klasyka, jeśli nie znasz.
Po twej obszernej wypowiedzi w wielu rozwiniętych przez Ciebie aspektach wnoszę, że film Ci się podobał... . Nie ma to jak rzeczowa ocena.

ocenił(a) film na 7
gisby

Po twej obszernej wypowiedzi w wielu rozwiniętych przez Ciebie aspektach wnoszę, że film Ci się nie podobał... . Nie ma to jak rzeczowa ocena :)

ocenił(a) film na 4
FifiQ

Mistrzu ciętej riposty: twój rzeczowy komentarz powala: " Bardzo dobry film szkoda, że ma tak mało ocen..." - nic dodać nic ująć ... zachęca do obejrzenia...

gisby

przyjacielu, film może się Tobie nie podobać ale nie mów że rola Petera O'Toole'a jest przeciętna bo to bluźnierstwo :-) widziałeś jego oczy gdy płynął barką na u-boota ? Już było wiadomo że po szwabach :-) A tak poważnie - uważam że film nie każdemu może się podobać (mnie podoba się bardzo) Ale gra aktorów wg. mnie jest wyśmienita. Mała ilość ocen wynika może z faktu że film bardzo rzadko jest prezentowany na popularniejszych kanałach (ostatnio często na Zone Europa a ten kanał nie każdy ma) i chyba nie wyszedł u nas na dvd

gisby

Też tak myślę. Wszystkie filmy powinny być skompresowane do najwyżej kilkunastominutowych, zawierających tylko sceny śmierci, zbrodni, gwałtów i innych krwawych jatek. Całe, w postaci rozwleczonej mogłyby być dostępne dla osób starszych np. w jakimś muzeum. Cieszy mnie że przynajmniej reklamy w TV nadawane są już w formie przyśpieszonej i więcej ich się mieści. Fajne jest też to że reklamy są o kilka decybeli głośniejsze od reszty programu bo budzą mnie kiedy przysnę.

gisby

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Praktycznie z każdym jej aspektem. I dłużyny i głupotki fabularne i kiepskie aktorstwo. Acz film oceniam na szósteczkę, bo jednak ma już 40 lat. Wiele rzeczy tak się po prostu wówczas robiło.

Tak, czy inaczej film jest rozczarowaniem.

Natomiast ten tam, co polecał Pszczółkę Maję, to jakiś niezły dekiel. Gdyby choć w komentarzu padło, że film jest zbyt brutalny, to może i zrozumiałbym argumentację. A tak? Zwykłe internetowe trolliszcze, bez cienia choćby umiejętności prowadzenia dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones