Breaking the Waves

2 godz. 39 min.
7,8 45 088
ocen
7,8 10 45088
48 501
chce zobaczyć
7,2 19
ocen krytyków
{"rate":7.1578946,"count":19}
{"type":"film","id":158,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Breaking+the+Waves-1996-158/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Przełamując fale
  • azbestowy ocenił(a) ten film na: 9

Prawdziwy oryginał. Ukazuje tragedie życiowe w taki sposób, że sam je odczułem + ta chłodna
    atmosfera dookoła.

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• creep_ ocenił(a) ten film na: 9

rosaria Dzięki za spoiler.

• CeciliaLind ocenił(a) ten film na: 9

rosaria Boże, chyba nie dało się zrobić większego spoilera. Zdradziłaś ważną scenę, która ma miejsce pod sam koniec trwającego 140 minut filmu. I to nawet nie tego, którego dotyczy wątek... Wielkie dzięki.

• CeciliaLind Hej, nie wiem, co powiedzieć, nie myślałam chyba o konsekwencjach opisywania fabuły na forum. Przepraszam.

• CeciliaLind ocenił(a) ten film na: 9

rosaria No trudno już, stało się. Akurat w moim przypadku się tak nieszczęśliwie złożyło, że przeczytałam ten komentarz na kilka godzin przed oglądaniem "Tańcząc w ciemnościach" po raz pierwszy i wiedziałam od początku, czym to się wszystko skończy. Zgłosiłam Twój pierwszy komentarz jako nadużycie ze względu na spoiler, być może filmweb go usunie i w ten sposób ustrzeżemy innych przed taką sytuacją.

• CeciliaLind masz racje. Dobrze zrobiłaś, może usuną / szkoda, że ja nie mogę...

• emila_emila ocenił(a) ten film na: 10

azbestowy Zgadzam się. Pierwszy raz oglądałam go wieki temu, ale pamiętam jak dziś, że przez cały film ryczałam jak bóbr.

• Renata_Zybura ocenił(a) ten film na: 10

azbestowy Prawda. Depresja gwarantowana. To jeden z tych filmów, po których obejrzeniu ma się kaca.

• azbestowy najsmutniejszy jednak na świecie jaki widziałam to chyba tańcząc w ciemnościach też von Triera

• azbestowy A oglądałeś inne Triera? On kręci co drugi taki. Dogville jest znacznie smutniejszy moim zdaniem.