PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446112}

Przeżyć z wilkami

Survivre avec les loups
6,6 1 302
oceny
6,6 10 1 1302
Przeżyć z wilkami
powrót do forum filmu Przeżyć z wilkami

Był już kiedyś podobny film w telewizji i to ze 20 lat temu o młodej dziewczynce, która wyglądała jak chłopiec bo miała krótkie włosy i taką charakterystyczną czapkę. Ona się chyba też zgubiła bo pamiętam że szukała swojego ojca, który pracował gdzieś chyba w kopalni lub chyba może był to duży tartak. Pamiętam tą scenę, w której spotyka ona wilka, chyba przy torach kolejowych, który ją śledził i się potem zaprzyjaźnili razem, i chyba na końcu ten ojciec miał kłopoty i jak go już znaleźli to ten wilk ich obronił. Kurcze, siedzi mi ten film z dzieciństwa w głowie i nie mogę nigdzie na niego trafić a już wszędzie wpisywałem hasło WILK na youtube i na filmwebie i nic. Proszę więc niech ktoś, kto ma lepszą pamięć od mojej, mi pomoże i powie jaki to był tytuł tego filmu.

ocenił(a) film na 7
cameronpoe

Też niestety po haśle, ale może jednak..:
http://www.filmweb.pl/film/Podróż+Natty+Gann-1985-10505

Argento251

TAK!!!!!!! To o ten film mi chodzi :)))))))) SUPER - WIELKIE DZIĘKI Argento251!!!!!!!!!! Jak weszłem na stronę z tym filmem to od razu sobie przypomniałem że to ten sam ojciec grał co w Twin Peaks, ale że John Cusack tam grał to mnie zwaliło z nóg ;) Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones