PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 741
ocen
7,0 10 1 107741
5,6 5
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

6/10

ocenił(a) film na 5

Szczerze? Jestem niemile rozczarowana i zawiedziona. Spodziewałam się czegoś zupełnie lepszego i oryginalnego, a tymczasem trafiłam na dość nudny, przewidywalny (to chyba największa wada) film. No cóż... Mnie się nie podobał, ale nie wszystkim musi, prawda?

ocenił(a) film na 8
karlie

nie musi :) ale nie opowiadaj że był wielce przewidywalny :)

ocenił(a) film na 8
karlie

jak dla mnie to film nie był przewidywalny ani trochę wręcz wszystko wyglądało realnie prawdziwy przyjaciel oni zakochani do szalenstwa a tu nagle taki szok nie spodziewalam sie ze tak go załatwią tak samo jak nie spodziewałam się że matka się otruje a on dzięki temu przeżyje no ale może poprostu to ja taka głupia jestem że nie potrafiłam tego przewidziec :)

ocenił(a) film na 5
baska205

przecież to było logiczne, że matka popełni samobójstwo, by go ratować... no nic, to raczej nie kwestia tego, czy ktoś jest głupi, ja może po prostu za dużo już podobnych filmów widziałam ^^'

ocenił(a) film na 8
karlie

to było logiczne kilka chwil przed samym samobójstwem , co nie znaczy ze film był przewidywalny!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones