PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 741
ocen
7,0 10 1 107741
5,6 5
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

Gdyby nie Alba...

ocenił(a) film na 7

Gdyby nie Alba i jej nieudolna gra pseudo-aktorska. Jednak daję to siedem -pomijając jej postać, gdyby nie pomijać, naciągane 6 :/

CoJaTuRobie

Terrence Howard grał tak za spokojnie moim zdaniem. Prawie cały czas w ten sam sposób. Alba też nie była przekonująca. Ogólnie film fajny, ciekawa fabuła.

ocenił(a) film na 10
cherrymery

ja się nie zgodzę co do Alby. Moim zdaniem to był jej najlepszy film jaki widziałem i jedyny, w którym widać bylo, że to zawodowa aktorka a nie panienka wzięta do "Pamiętników z wakacji". Pokazała, że umie grać przedstawiając panienkę "o dwóch twarzach" - jedną tak słodką, że nie wiem czy by się znalazł kozak, który by jej czegoś odmówił ;) Ze względu na Albę ja daję wysoką notę.

ocenił(a) film na 7
Lokiec_12

To prawda. Dzięki Albie ten przyzwoity film stał się jeszcze lepszy

ocenił(a) film na 6
cherrymery

Zgadzam się, że fabuła była ciekawa i wciągająca. Zgadzam się też, ze Alba jest kiepską aktorką a patrzenie na jej buźkę i słodki uśmiech trochę mnie denerwowały. Talentu aktorskiego u tej dziewczyny się nie dopatrzyłam, ale film jako całość jest całkiem niezły.

ocenił(a) film na 7
xyz24

Alba jest sliczna i patrzec na nia moge...w lasnie w tym problem, tylko patrzec na nia moge ;)

CoJaTuRobie

Polecam obejrzeć Cień Anioła. Może zmienicie o Niej zdanie, może nie. Cudem aktorstwa nie jest, ale w tym serialu wg mojej subiektywnej opinii odnalazła się bardzo dobrze.

cherrymery

Zgadzam się, Alba zagrała znakomicie, chyba jej najlepsza rola. Tutaj pokazała, że coś jednak potrafi :) Chyba więcej powinna grać (spoiler) ............. postaci negatywnych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones