PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 741
ocen
7,0 10 1 107741
5,6 5
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

MASAKRA

ocenił(a) film na 3

Dawno nie widziałam tak złego filmu. Gra aktorska na -1, fabuła - 5, sposób realizacji -1. Film kategorii C. Nie wiem co robiła tam Lena Olin, kierowała nia chyba desperacja.

ocenił(a) film na 7
AniaG1979

Nie jest arcydziełem,ale jak dla mnie całkiem do obejrzenia,jestem ciekawa jaki film jest dla Ciebie dobry,skoro o tym napisałaś ze dawno tak złego filmu nie widziałaś.Nie jest taki zły,jak dla mnie to przesada.Byłam na Twoim profilu ale jest tam tylko kilka filmów i prawdę mówiąc nadal nie wiem jaki masz gust.Rozumiem ze mógł Ci się nie podobać,ale aż tak strasznie zły to nie jest,mnie trzymał w napięciu,można się czepiać Jessiki,ale taka postać miała grać-miała udawać słodką dziewusię,na co nabrałam się razem z głównym bohaterem:-)

ocenił(a) film na 5
szewes

Zgadzam się z Tobą! Film nie jest z pewnością rewelacją, ale jak się komuś nudzi i nie ma co robić, to spokojnie może obejrzeć. Na pewno widziałam już sporo o wiele gorszych produkcji.
Do AniaG1979 - jesli chcesz zobaczyc jakiś naprawdę beznadziejny film, do pooglądaj "arcydzieła" wytwórni Asylum jak "Megapirania" itp. albo któryś z ostatnich filmów Stevena Seagala. To są dopiero klopsy...

AniaG1979

A ja jestem ciekaw opinjii jakiegos kardiochirurga podejrzewam, ze to dla niego komedia.
Telenowele wenezuelskiie sa chyba mniej naiwne ,ze o brazylijskich nie wspomne )
Daje takie naciagane 4 bo udalo mi sie nie zasnac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones