PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166528}

Przebudzenie

Awake
7,0 107 741
ocen
7,0 10 1 107741
5,6 5
ocen krytyków
Przebudzenie
powrót do forum filmu Przebudzenie

Plus za fabułę

ocenił(a) film na 8

Z opisu wydawało się, że będzie to kolejny nudnawy thriller, natomiast powiem szczerze że fabuła była na bardzo dobrym poziomie. Chociaż nikt nie wyróżniał się grą aktorską, to ogólnie film oglądało się dobrze i na koniec mogę go podsumować jako bardzo dobry. Warto zobaczyć.

Ekran

Dokładnie. Mi ten film /jako jeden z baaardzo nielicznych/ przeleciał jakby trwał tylko 45 min. Świetny i trzymający w napięciu. Fabuła ciekawa, nieoklepana, w końcu jakaś inna, nietypowa.
A Alby nie lubię. Dla mnie jest żadną aktorką, bo jej głównym zadaniem jest być piękną, ślicznie się uśmiechać i czarować urodą. Gry aktorskiej w tym nie ma. Wiadomo, że jak ona gra to będą przeżycia estetyczne a nie artystyczne. I trochę mnie to drażni, bo to puste role. I teraz w tym filmie też.

ocenił(a) film na 8
klaudia0

Zgodzę się, że Alba to porażka po całej linii. Zdecydowanie wolałbym w tej roli kompletnie nieznaną, ale za to zdolną aktorkę. Alba była głównym czynnikiem psującym efekt filmu, bo nie robiła kompletnie nic poza denerwowaniem swą beznadziejną grą aktorską.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones