PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1314}

Przeminęło z wiatrem

Gone with the Wind
7,9 107 986
ocen
7,9 10 1 107986
8,1 23
oceny krytyków
Przeminęło z wiatrem
powrót do forum filmu Przeminęło z wiatrem

10/10

użytkownik usunięty

Cudowny film. Obejrzałam go dopiero niedawno i od tamtego czasu nie mogę przestać się zachwycać :)

W tamtym roku ściągnąłem sobie i obejrzałem "Przeminęło z wiatrem". Stwierdziłem, iż taki stary chłop musi tę klasykę wreszcie obejrzeć. Ten film trwa 3 godziny i 45 minut. Wytrzymałem prawie 3 - reszta z tych dyrdymałów była powyżej mojej cierpliwości.
Wszystkim odradzam.

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

Nie zgadzam się z Tobą, gorąco zachęcam wszystkich do jego obejrzenia. Ja go już kilkadziesiąt razy widziałem, ale to było dawno, więc postanowiłem go sobie dzisiaj odświeżyć, niedawno kupiłem sobie edycję Blu-ray wydaną na 75-lecie powstania filmu.

van_der

Szanuję Twój gust, natomiast mnie to nudziło. No chyba, żeby pod koniec filmu było coć zaskakującego (w co wątpię), bo nie oglądałem tego do końca. Naprawdę są filmy, które wyzwalają we mnie takie emocje, że jestem wzruszony, ale to nie jest to g...ane filmidło, które pod względem poziomu właściwie niczym się nie różni od "Mody na sukces". W tym wypadku kobiety też płaczą.

JackHolborn

Pisz za siebie. Może sam ukradkiem płaczesz przy operach mydlanych, a tutaj zgrywasz twardziela?

użytkownik usunięty
JackHolborn

Zgadzam się. Jeden z najbardziej przereklamowanych filmów. Główna bohaterka jest tak irytująca, że aż chciało się jej dać w pysk...

ocenił(a) film na 9

Która? Bo jak o mdłą do wyrzygania Melanie chodzi, to się zgadzam.

ocenił(a) film na 10
Edna_fw

Melanie byla cudowna, madra i wspaniala kobieta, ale takie nie chodza po ziemi...

ocenił(a) film na 9
Ewiatko

Jak dla kogo. Dla mnie byla irytujaca do bolu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones