PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1314}

Przeminęło z wiatrem

Gone with the Wind
7,9 107 987
ocen
7,9 10 1 107987
8,1 23
oceny krytyków
Przeminęło z wiatrem
powrót do forum filmu Przeminęło z wiatrem

Nawet gdyby mieli go w planach, pewnie pomysł by porzucono. Nie ma tak dostatecznie
charakterystycznych aktorów no i nie ma tak dostatecznie idealnej pretendentki do roli Scarlett.
Oczekiwania byłyby zbyt duże, a klapa finansowa mogłaby kosztować nawet bankructwo ekipy,
która wyłożyłaby kasę na to przedsięwzięcie.

Książka Mitchell jakby nie patrzeć wymaga znacznie dokładniejszej ekranizacji, ale na samą myśl -
wyobrażam sobie remake jako ciemną mgłę. Błądzę w niej jak Scarlett spragniony nowych wrażeń,
ale nie mogę tego znaleźć...

Z łapanki to co najwyżej mamy idealną Mummy - Mo'nique, przy odpowiedniej charakteryzacji
dałaby radę ;).

Pozdrawiam!

P.S. Swoją drogą - miejmy nadzieję, że nie krążą pogłoski odnośnie ekranizacji "Rhetta Butlera" -
w sumie byłaby niezła ciekawostka, ale to już byłby prawie, że remake.

akira894

A po co komu remake takiego filmu, który słynie z tego ,że jest stary w i w tym tkwi jego urok ??

akira894

Uważaj, teraz robią remake Ben-Hura. Nie wiem po co. Ale może jakiś obłąkany szarlatan z Hollywood weźmie na warsztat i "Przeminęło z wiatrem"...

akira894

Mam nadzieję, że remake nie powstanie, bo znając życie było nie do obejrzenia biorąc pod uwagę aktualne czasy. Właśnie największą zaletą tego filmu jest to, że jest stary i przez to tak urokliwy, gdyby zrobili nową wersję na pewno bym jej nie obejrzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones