PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=312897}

Przesilenie

Solstice
5,8 7 485
ocen
5,8 10 1 7485
Przesilenie
powrót do forum filmu Przesilenie

Całość nestety słaba.

ocenił(a) film na 4
Berith7777

Moze i koncowka uratowala calosc ale tylko troszeczke.... wszystkie filmy tego typu a jest ich mnostwo tzn.grupka przyjaciol,cycate blondyny,zabawa gdzies na odludziu i tajemniczy ktos lub cos itp. sa poprostu slabiutkie i wszystkie na jedno kopyto...ogladam je tylko wtedy gdy naprawde cholernie mi sie nudzi moja ocena 4/10

ocenił(a) film na 5
JimBeam_

A no masz racje.

ocenił(a) film na 7
JimBeam_

ty tak sądzisz :(

Berith7777

Nie ratuje. Zapowiadało się ciekawie, potem wszystko się zepsuło i tak już zostało do końca...

ocenił(a) film na 6
Berith7777

Mnie w tej końcówce najbardziej rozśmieszyła ta mała dziewczynka z błota, która zaczęła biec za swoim "zabójcą". Nie wiem czemu, ale dziwnie to wyglądało. I jedno pytanko - co to było za główną bohaterką w łazience - to coś czarnego (jak sie nachylała nad wanną z błotem) ?

ocenił(a) film na 5
Knight_fw

Wybacz ale nieodpowiem tobie poniewaz juz niepamietam filmu.

ocenił(a) film na 6
Knight_fw

Wydaje mi się, że to była właśnie ta dziewczynka Malin.

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Nic dodać do tego więcej. Popieram. Gdyby nie Amanda Seyfried przewinąłbym albo odpuścił zupełnie oglądanie. Końca się doczekać nie mogłem. Ale na szczęście finał był całkiem dobry. Tylko, że oceniając całokształt, czyli mocne zakończenie i ponad godzinę ziewania przed nim daję 5.

ocenił(a) film na 5
marcing4

Fakt-Amanda potrafi przykuç uwage;)Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Berith7777

daj spokój, bardzo przeciętna jest

ocenił(a) film na 3
Berith7777

mam podobne wrażenie, generalnie w tym filmie wkurzało mnie to że fabuła praktycznie się nie posuwała do przodu tylko na koniec się "okazało". pomysł ciekawy ale potencjał zmarnowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones