PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=462305}

Przesyłka priorytetowa

Next Day Air
5,8 3 122
oceny
5,8 10 1 3122
Przesyłka priorytetowa
powrót do forum filmu Przesyłka priorytetowa

Ujdzie, Dlaczego?

ocenił(a) film na 4

Sam film miałby większą ocene, muzyka też spoko, nie chce być rasistą, ale amerykanie zagraliby to w tym przypadku lepiej.. bo denerwowało mnie te "cwaniakarskie zachowanie" czarnych- a to psuło film.
Do tego w zakończeniu czegoś brakowało, powinno być jeszcze coś o Ivy z jej facetem i o Leo. Skończyło się jakbym kończył oglądać pierwszą część.

Moja ocena to niestety 4/10- szkoda bo potenciał w tym filmie był.

użytkownik usunięty
kowal1528

Zgodzić mogę się co do zakończenia, niestety wypowiedź, że Amerykanie zagrali by to lepiej jest dość dziwaczna... AfroAmerykanin to też Amerykanin. Chodzi ci że lepiej biali by zagrali od czarnych?... Gdyby w obsadzie byli biali i mieli by udawać gangsterów z ripostami to dopiero wypadło by to źle. To jest komedia, Sensacyjna tu postacie są przerysowane i te ich gatki są specjalnie tak modyfikowane... Film z białą obsadą z tym samym scenariuszem wypadł by fatalnie a zresztą był by to inny film...Moje 6/10

użytkownik usunięty
kowal1528

Zakończenie słabe to racja. Natomiast tekst Amerykanie zagrali by to lepiej jest na niskim poziomie. Czarny to też Amerykanin?.. Może i Afro ale w dowodzie ma obywatelstwo USA. Jeśli w słowie Amerykanie miałeś na myśli Białych, to powiem tak nie da się powiedzieć czy zagrali by lepiej bo ten sam scenariusz z wymienionymi aktorami z czarnych na białych byłby innym filmem i nie miał by racji bytu. Moje 6/10

użytkownik usunięty
kowal1528

Sorki za dwie odp ale coś filmweb świruje i nie miałem swojej wypowiedzi po zapisaniu a później nagle mam 2 wypowiedzi

ocenił(a) film na 4

Tu nie chodzi o kolor skóry czarny, biały, tylko <ciężko mi wytłumaczyć o co chodzi mi z cwaniackim zachowaniem> czarny ma specyficzne gibanie sie na boki i ton rozmowy, jak oglądam tego typu role w wydaniu białych to jest to naturalne, w tym jak i innych tego typu wkurza właśnie podejście czarnego do roli, pomimo tego samego scenariusza, biały inaczej by to zagrał ;p

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Ja dałem filmowi 6/10. Przeciętna komedia, może nie turlałem się ciągle ze śmiechu, ale było kilka niezłych momentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones