57 min.
6,8 2 734
oceny
6,8 10 2734
701
chce zobaczyć
{"type":"film","id":282342,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Przybyli+u%C5%82ani...-2005-282342/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Przybyli ułani...
 • andih ocenił(a) ten film na: 10

  Udało mi się obejrzeć wszystkie tytuły Świąt Polskich. Przybyli ułani jeden z lepszych. Wielka szkoda, że tylko raz wydano na dvd czekam na reedycję.
  Zwracam uwagę na wspaniałą grę Burczyka.

 • Znawca kina ocenił(a) ten film na: 7

  andih Też obejrzałem wszystkie.Dla mnie najlepsze są Żółty szalik i Cud purymowy.

 • andih ocenił(a) ten film na: 10

  Znawcakina Dla mnie nr 1 to Królowa chmur i wspaniała Szaflarska oraz Biała sukienka i początki kariery aktorskiej Kalusa!!!

 • Znawca kina ocenił(a) ten film na: 7

  andih a dla mnie Królowa chmur i Barbórka to dwa najsłabsze filmy tej serii,dałem tylko 5/10

 • andih ocenił(a) ten film na: 10

  Znawcakina To kwestia gustu. Generalnie wspaniały pomysł serii, wielka szkoda, że na te filmy trzeba ,,polować" , a TVP puszcza chłam, a dobre filmy późną nocą a szczególnie z niedzieli na poniedziałek.Pozdro!

 • Znawca kina ocenił(a) ten film na: 7

  andih jeśli chodzi o późną porę to ja się ratuję nagrywarką,ale w TVP najbardziej denerwuje mnie to,że niektóre filmy można zobaczyć kilkanaście razy w roku na różnych kanałach np.Znachor,Miś,Pułkownik Kwiatkowski(to bardzo dobre filmy oczywiście,nic do nich nie mam) a np.na Dekalogi Kieślowskiego,żeby powtórzyli całą serię czekam już 2-3 lata.Pozdrawiam.

 • sympatyczny_chochlik ocenił(a) ten film na: 10

  andih Z całej serii widziałam tylko "Ułanów..." - ale produkcja jest genialna, taka polska ;) Bardzo mi się podoba, mam nadzieję, że uda mi się obejrzeć pozostałe filmy z tej serii.