PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191324}

Przyjaciele

The Last Kiss
6,6 5 373
oceny
6,6 10 1 5373
6,7 3
oceny krytyków
Przyjaciele
powrót do forum filmu Przyjaciele

Wbrew pozorom nie jest to lekka komedia(nie sugerować się bardzo nietrafionym tytułem i zbieżnością ze znanym serialem),ani przesłodzony infantylny romans,jakich było dużo,ale jak najbardziej jest to dobry film obyczajowy,który ukazuje kilka prawd życiowych,na jakie pokusy jesteśmy wystawiani i że życie w małżeństwie czy w stałym związku nie zawsze jest usłane różami,no niby nic odkrywczego,ale juz od pierwszych minut film przykuwa nasza uwagę(a przynajmniej moją)dzięki bardzo wiarygodnej grze aktorów(naturalność aż bije od nich)i poszczególnych scen w których sztuczności nie uświadczymy.Bardzo miło się to ogląda wierzcie mi ;)

ocenił(a) film na 7
aronn

Podbijam. Obejrzałam go oczywiście wczoraj w tv i miło się zaskoczyłam. Nie jest to kolejny próżny twór, ale naprawdę zręcznie zrealizowany film. POlecam

ocenił(a) film na 8
aronn

Dużo filmów już widziałem ale ten musiałem sobie dzielić na części bo był dla mnie zbyt trudny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył

ocenił(a) film na 7
piochux

Pod płaszczykiem niby lekkiego filmu został pokazany dość dogłębnie problem wierności,ja oglądając poczynania głównego bohatera ,razem z nim przeżywałem męki,jaką bym opcje wybrał.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones