PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=444536}

Przyjeżdża orkiestra

Bikur Ha-Tizmoret
7,2 6 566
ocen
7,2 10 1 6566
7,4 5
ocen krytyków
Przyjeżdża orkiestra
powrót do forum filmu Przyjeżdża orkiestra

nie jest to film dla każdego,momentami się troszku dłuży ale co jakiś czas rekompensuje to super akcjami.

ocenił(a) film na 1
veq

Powtórzę swojego posta połączonego z prośbą z jednego z wcześniejszych tematów, może teraz ktoś mi odpowie ;)

"Serio piszesz? Proszę, wskaż mi moment który tak cię rozśmieszył. Jak dla mnie film był najzwyczajniej w świecie beznadziejny. Chciałem go obejrzeć podczas WFF i niebiosom dziękuje że ominąłem tego gniota. Co to wogóle jest? Jak dla mnie jedno, przerost formy i wizji reżysera nad treścią. Przez cały film powtarzałem sobie "spoko, jeszcze się rozkręci". Do napisów nie zdążył tego zrobić. Straszny, beznadziejny, przeraźliwie idiotyczny. Po prostu szkoda słów. Jeśli nie musicie, to nie oglądajcie. Poświęćcie te 80 minut na oglądanie na przykład Discovery. Przynajmniej się czegoś nauczycie, przy tym filmie nie ma na to szans. Jego największy plus to fakt, że jest tak krótki.

Ode mnie 2/10 i czekam na kogoś, kto wytłumaczy mi co w tym filmie jest tak rewelacyjne."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones