PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1032}

Przylądek strachu

Cape Fear
7,2 48 914
ocen
7,2 10 1 48914
6,9 16
ocen krytyków
Przylądek strachu
powrót do forum filmu Przylądek strachu

...ogólnie film dobry, tylko ŻE... trzeba być totalną "ciotą" aby zmarnować tyle szans na załatwienia "sprawy" a w szczególności na łodzi, gdzie wypadł za burtę i przy tak silnym prądze złapał się liny NO BEZ PRZESADY ! właśnie jak spojrzeć "realnie" na ten film to wydaje się jakieś nierealne nieporozumienie ! ogólnie film żadna rewelacja.

TobiWUJO

niestety muszę zgodzić się z Tobą. zacząłem oglądać film z nadzieją, że to wielkie dzieło Scorsese, jednak zawiodłem się mocno. niektóre sceny są tak odrealnione, że odechciewa się oglądać. rozumiem, że od filmu z 91 roku nie można wymagać rewelacyjnych zdjęć, super efektów, ale powinien być przynajmniej spójny. super prawnik nie wnosi żadnego sprzeciwu w sprawie o zakaz zbliżania się, ucieka z miejsca zbrodni, strzela przed siebie z ganku - w 90 roku już znano daktyloskopię, badania dna.

aeon77

im dłużej ten film trwał, tym bardziej chciało mi się śmiać... chwilami był po prostu groteskowy!

aeon77

Dlaczego od filmu z 1991 roku nie można wymagać super zdjęć? Ludzie co wy piszecie.

TobiWUJO

festival gimbusow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones