PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800436}

Przynęta

Serenity
5,7 9 486
ocen
5,7 10 1 9486
3,0 4
oceny krytyków
Przynęta
powrót do forum filmu Przynęta
Warta_fw

Jeżeli ktoś jest pracowity jak pszczółka,silny jak niedźwiedź, haruje jak wół a do domu wraca zmęczony jak pies ..... to jest osłem. Baranem też jest jeśli daje filmowi 1, a nie oglądał. Lemingiem też może być. Naród polski to istny zwierzyniec.

Shadow_dawnego_ggggggg

Zresztą widziałem Polaków głodnych jak wilki i łżących jak psy. A w poznańskich chórach słowiki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Warta_fw

zgłoszone za nazizm

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
moscu

zgłoszone za nazizm

Ricz_Forrester

I jak tam zgłoszenie?

Ricz_Forrester

Riczu, drogi Kolego, prosiłbym jednak nie kablować. Trzymajmy się pewnych zasad.

Warta_fw

O! włączył ci się folksdojcz. A może szmalcownik?

Shadow_dawnego_ggggggg

Shadow_dawnego_ggggggg jestes genialny, lepiej bym tego nie ujela,usmialam sie :))))))))))

askenya

https://www.filmweb.pl/film/Wi%C4%99zie%C5%84+nienawi%C5%9Bci-1998-30633/discuss ion/American+History+X,2691387

Warta_fw

Masz takie samo prawo wystawiać 10/10 jak inni 1/10.

Ps serio muszę tłumaczyć takie banały?

dmochux

Nie w tym rzecz kto ma do czego prawo. Serio? Muszę tłumaczyć takie banały?

edoOo

Tak. Musisz wytłumaczyć jedno.

Kto się przejmuje ocenami na jakimś smiesznym portalu o filmach i serialach xD?

dmochux

ci ktorzy maja troche oleju w glowie i zagladaja tu po sensowne informacje i ciekawe dyskusje a nie wyzywanie sie na forum i stawianie filmom ocen 1/10 przed ich obejrzeniem?

miko1980

A jak zweryfikować to czy ktoś oglądał czy nie?

użytkownik usunięty
dmochux

Film jest już do obejrzenia, i nie mówię tylko o "wypożyczaniu" z odmętów internetu. Także można było ten film ocenic 20 stycznia:-). Dla mnie film ciekawy, ale wydaje mi się że można było wycisnąc więcej z Matthew i reszty obsady. Bardzo fajna praca kamery i ujęcia.

ocenił(a) film na 1
miko1980

Sensowne informacje to tylko opis filmu. Ciekawe dyskusje - rzadko spotykane coś takiego. Obejrzałem i dałem 1 - źle czy dobrze?

rool72

skoro juz sie pytasz to wg mnie źle :) z tego prostego wzgledu ze skoro skala jest az 10cio stopniowa to 1 nalezaloby wystawic dzielu amatorsko i tandentnie nakreconemu, zagranemu i ze zrypana sciezka dzwiekowa a nie sadze by tak bylo w tym przypadku

ocenił(a) film na 1
miko1980

Rozumiem. Wyobraź sobie że nie cieprię tego aktora - Matthew McConaughey, samo to, że gra w tym filmie, ten film jest już dla mnie poniżej krytyki. Co o tym myślisz?

rool72

cóż nie uważam żeby niechec do danego aktora przekreślała z automatu cały film i pracę reszty ekipy :) sam osobiscie do niego nic nie mam, a jeżeli już to raczej 'niestety' darze sympatia ;) wydaje sie byc wyluzowanym gosciem i takie tez zwykle grywa postaci.

ocenił(a) film na 1
miko1980

To teraz sobie wyobraź że tu na FW jest więcej ludzi, którzy dają za byle co 1. Dlatego branie pod uwage ocenę tutaj filmow jest mało wiarygodne. Najlepiej obejrzeć samemu, i ocenę zostawić dla siebie. To jedno, druga sprawa to to, że rzeciwiście znajda sie ludzie którym film absolutnie się nie spodoba i według własnych kryterii dadzą ocene 1. Jak to mozna napisać w inny sposób, jeden woli kawę z cukrem i ze śmietanką a inny woli samą bez żadnych dodatków a ich oceną owego napoju jest adekwatna do ich kryteriów.

rool72

alez ja nie musze sobie tego wyobrazac bo doskonale sobie z tego zdaje sprawe i nad czym serdecznie ubolewam :)

rowniez nigdy nie biore sredniej ocen z FW za rekomendacje, juz blizej mi do serwisu IMDB choc tam tez czasem zdarza mi sie naciac ale jednak zdecydowanie rzadziej.

ocenił(a) film na 1
miko1980

FW osobiście używam jako najzwyklejszy spis filmów które obejrzałem a bardziej mnie interesuje opis filmu. Chociaz i tu opis niekiedy zniechęca a faktycznie film okaże sie interesujący.

ocenił(a) film na 6
rool72

Wystawiasz pod każdym filmem same jedynki i jeszcze masz pretensje że oceny na filmwebie nie są wiarygodne. Pogratulować racjonalnego myślenia

ocenił(a) film na 1
ROBERTHUNT

Właśnie dlatego wystawiam same jedynki. Tak to juz jest jak zarzucać komuś "racjonalen myslenie" nie mając obrazu całości.

ocenił(a) film na 6
rool72

Przypominasz mi troche tych wyborców pis'uaru dla których 500 zł za spłodzenie dziecka, to też jest obraz całości i spełnienie marzeń

ocenił(a) film na 1
ROBERTHUNT

Niestety, nadal nie jesteś w temacie a wnioskując z Twojego wpisu, 500zł Tobie to stanowczo za mało.

ocenił(a) film na 5
rool72

Mam wrażenie, że jeśli nie lubi się danego aktora, to raczej nie ogląda się z nim filmu, bo po co oglądać i być od początku źle nastawionym, chyba tylko po to aby źle ocenić :-(

edoOo

Robić kupę do wanny i myć się w sedesie też masz prawo, ale jak się ma do czegoś prawo to nie zawsze znaczy, że rozsądnie jest z tego prawa korzystać

ocenił(a) film na 3
Warta_fw

Film jest przekombinowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones