PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8404}

Przyzwoity przestępca

Ordinary Decent Criminal
6,8 4 838
ocen
6,8 10 1 4838
Przyzwoity przestępca
powrót do forum filmu Przyzwoity przestępca

Nieporozumienie. Zapowiada się znośnie, ale przez połowę filmu nie dzieje się nic praktycznie nic. Ciekawy montaż, ale ciekawej fabuły brak. Oparcie na prawdziwych wydarzeniach niektórym filmom pomaga, natomiast niektóre wydarzenia nie powinny mieć ekranizacji. Tak było w tym przypadku.

ocenił(a) film na 8
Neografik

Ale na 1 ocenić ? Dobrze by było gdybyś się udał do kliniki ,może ci pomogą na twoje problemy emocjonalne.Nie ze bym miał hejt do ciebie ,ale można człowieka odrobinę rozkminić na FW patrząc na jego oceniane filmy.
Grand Budapest Hotel -1
Dzikość serca -1
Wołyń -2
Zagubiony czas -1
John Wick-1
Za to W pustyni i w puszczy (2001) oceniłeś na 10.Mogę zrozumieć ze ci się spodobał ,ale uznając ten film arcydziełem wielu forumowiczów pomyśli ze prawdopodobnie coś nie halo z tobą człowieku.(na dodatek to twoja jedyna dycha).

ocenił(a) film na 8
Neografik

A co do Przyzwoitego przestępcy,chyba kpisz pisząc ze w tym filmie brak ciekawej fabuły.Ale wydaje mi się ze jeśliby byłby kręcony w Afryce z beduinami w tle ,poprzeplatany pieśniami na pewno by zyskał w twoich oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones