PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859466}

Psi Patrol: Film

Paw Patrol: The Movie
6,7 3 330
ocen
6,7 10 1 3330
Psi Patrol: Film
powrót do forum filmu Psi Patrol: Film

cieszę się, że po wyjściu mój 6 letni rozrabiaka uznał, że też chce w przyszłości wstąpić do policji.
Bardzo dobrze, nie dajmy się propagandzie antypolicyjnej prowadzonej przez tych narkotycznych degeneratów, zabierajcie swoje pociechy do kina i wychowujcie je dobrze, polecam

Analny_Wojownik

Za tydzień będzie chciał być strażakiem, kosmonautą, albo psem... dzieci tak mają, nie licz na to że zostanie gliną ;)

ocenił(a) film na 9
fizzlymike

On akurat zapatruje się na bycie mundurowym, uczę go już teraz musztry i ćwiczeń, a niedługo jedzie na obóz wojskowy.
Do tego świetnie sobie radzi z zagadkami i czyta książki kryminalne jak Sherlock Holmes

Analny_Wojownik

uważaj, żeby nie skończył wystawiając mandaty za nienoszenie maseczek albo nękając przedsiębiorców za otwieranie biznesów w czasie lockdownów

ocenił(a) film na 9
crs

ojojoj, nie popłacz się, że sam łamiesz prawo. A przedsiębiorcy sami nękają pracowników, więc jeszcze mu powinszuję jak to zrobi :)

Analny_Wojownik

nie ma to jak zryty stary

ocenił(a) film na 9
crs

Normalny stary, a nie jakiś pripagandowiec skrajnej lewicy, pewnie twoja córka lata z gołymi cycami na strajkach

Analny_Wojownik

normalny stary nie ma ksywki na Filmwebie "analny_wojownik" :D A do lewicy (nie mówiąc już o skrajnej) jest mi bardzo daleko

ocenił(a) film na 9
crs

To, że mam rubaszne poczucie humoru, które dzielę w mojej anonimowej sferze internetowej nie ma wpływu na to, jak wychowuje swoje dziecko

crs

:) :) :)

Analny_Wojownik

Czy uczy go Pan już korzystania z broni palnej i jak posługiwać się pałką? Żeby syn szybko pojął sztukę bycia policjantem, polecam chodzić z nim na strajki i kazać mu obserwować działania policji.

Serdecznie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
neo_angin

Na strajki go nie zabieram, ponieważ boję się o jego życie i jest to z perspektywy rodzica głupota
Natomiast na działce mamy rozstawione tarcze strzelnicze i uczę go już obsługiwać różnych rodzajów broni pod nadzorem, czasem zabieramy go też z moim ojcem na polowania.
Myślę, że lepiej, żeby strzelał tak na świeżym powietrzu niż grał w jakieś call of duty.

Analny_Wojownik

Widzę, że jest Pan bardzo odpowiedzialnym rodzicem i wielki szacunek, także za to, że chce Pan, żeby Pana dziecko dobrze służyło społeczeństwu.

Jednak jedna rada: tarcze to za mało szanowny Panie, cel powinien być bardziej ruchomy.

ocenił(a) film na 9
neo_angin

Niestety na razie po zobaczeniu jak zabiliśmy sarnę się rozpłakał i zapytał "Tatusiu, czy to zwierzątko pójdzie do nieba?", więc w tej kwestii go jeszcze oszczędzamy ze względu na wiek i chcemy, żeby na razie się przyzwyczaił psychicznie do śmierci oraz przemijania, dlatego jest tylko obserwatorem

Analny_Wojownik

A może niech go Pan zabierze, żeby zobaczył pracę policji od kuchni, ale w bezpieczniejszych warunkach niż strajki? Na przykład wycieczka do Wrocławia?

neo_angin

Myślę, że sarkazm nie dotarł.

Analny_Wojownik

Moja córcia (cztery latka), bystrzacha jakich mało, heh po mamusi ;) była po prostu zachwycona filmem. Śmiechu co niemiara, kupa zabawy. POLECAM każdemu, rodzicom też, ja się wybawiłam że hej :) psi patrol rządzi

Analny_Wojownik

Popieram! Policja górą. Nie dajmy sie zwariowac tym lewackim pajacom.

Analny_Wojownik

Prawdę samą Pan napisał, moja wnusia kocha te psiaczki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones