Film

La Truite

1982 1 godz. 43 min.
5,7 53
oceny
5,7 10 53
103
chce zobaczyć
{"id":"7109","linkUrl":"/film/Pstr%C4%85g-1982-7109","alt":"Pstrąg","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/71/09/7109/6903099.2.jpg"}
Dziewczyna z podgórskiej wioski, żyjącej z hodowli ryb, dostaje się w wir życia wielkomiejskiego. Budząc pożądanie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Cezar Najlepsze zdjęcia w roku 1983 dla Henri Alekan
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Dziewczyna z podgórskiej wioski, żyjącej z hodowli ryb, dostaje się w wir życia wielkomiejskiego. Budząc pożądanie mężczyzn pozornie niewinnym czarem dziewiczości, zaczyna realizować ślubowanie, złożone niegdyś w gronie wiejskich koleżanek: Brać od mężczyzn jak najwięcej, dając im w zamian jak najmniej.

studio
Gaumont / S.F.P.C. / TF1 Films Production
data produkcji
1982
tytuł oryg.
La Truite
inne tytuły
Pstrąg Polska
La Truite Holandia
Więcej...
Joseph Losey planował nakręcić ten film już w latach 60. Wtedy do głównych ról chciał zatrudnić: Brigitte Bardot (Frédérique), Dirka Bogarde (Rambert), Simone Signoret (Lou Rambert) i Charlesa Boyera (Saint-Genis).
Zdjęcia do filmu kręcono w miejscowościach Pontarlier i Besançon, Ville d'Avray oraz na terenie departamentu Jura (Francja), jak również w Tokio i Kioto (Japonia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Olbrychski wykazuje w tym filmie totalny brak umiejętności tanecznych

  TangoAndWaltz

  Z taką dziarską Murzynicą stać jak deska na parkiecie? Toż mnie nogi chodziły same. Nie wiem, na ile to było zamierzone, ale jakbym wzięła w obroty to drewno, toby drzazgi poszły :)

 • Strasznie dużo napchane w jeden film

  TangoAndWaltz

  co raczej nie wyszło na dobre produkcji. Rybki miały sympatyczne pyszczki, ludzie ciut mniej. Ogólnie popijawa w japońskiej knajpie wchodząca w odjazd pod Neila Gaimana skrzyżowanego z Pulp Fiction.

 • Gdzie?

  Neuromer

  Gdzie można zobaczyć ten film ?