PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583944}

Psy wojny

Soldiers of Fortune
4,3 1 610
ocen
4,3 10 1 1610
Psy wojny
powrót do forum filmu Psy wojny

Nie jest źle.

ocenił(a) film na 7

Kurcze, w sumie wygląda to jak gorsza wersja "Niezniszczalnych", ale to nie znaczy, że jest źle. Widać, że film miał też całkiem spory budżet, bo wybuchów i akcji w nim nie brakuje.

Ok, pomysł z bogaczami bawiącymi się w komandosów jest idiotyczny, a Christian Slater nie pasuje na twardego komandosa. Do tego twórcy przesadzają nie raz z parodią, chociażby w chwili gdy Sin ze złamaną nogą ciśnie 50 pompek :) Prócz tego jednak wielkich minusów już nie ma.

Jest za to sporo dobrej akcji i strzelania. Sean Bean i James Cromwell bardzo dobrze sobie poradzili. Inni w sumie też źle nie wypadli. Może nie ma wielu zaskakujących zwrotów akcji, ale tempo filmu jest szybkie, także nie nudzi się podczas oglądania.

Ten film to po prostu jeszcze większa parodia niż "Niezniszczalni", trochę przesadzona, ale fachowo wykonana. Jak ktoś lubi taki gatunek to powinien obejrzeć.

A Sean Bean powinien znaleźć się w obsadzie kolejnych "Niezniszczalnych", bądź co bądź, przecież to on grał swego czasu agenta 006.

Roy_v_beck

To może być gorsza wersja "Niezniszczalnych"?

ocenił(a) film na 7
jozefjak

Jak ktoś nie lubi gatunku, to nie ma co sięgać zarówno po "Niezniszczalnych" i tym bardziej ten film.

ocenił(a) film na 1
Roy_v_beck

Mam nadzieję , że żartujesz, bo dawno nie widziałem gorszego g.....na.

ocenił(a) film na 7
silencer7

chociażby "El Gringo", też ze Slaterem jest, o wiele gorszy. Do tego jeszcze "Krwawy odwet", również ze Slaterem i Goodingiem Jr. na dodatek - ta dwójka to z dala powinna się trzymać od filmów sensacyjnych.

ocenił(a) film na 1
Roy_v_beck

Tytułów, o których piszesz nie widziałem ,więc mogę się wypowiadac jedynie w temacie S.O.F.. Z tego co napisałeś to raczej też tych filmów nie obejrzę....

ocenił(a) film na 6
Roy_v_beck

Przysiadłem do tego filmu z grymasem bo wiadomo Slater ostatnio nie gra w dobrych filmach, ale tutaj całkiem spoko może dlatego ze jest na ekranie kilku niezłych aktorów. Scenariusz nie powala ale akcji sporo i na niezłym poziomie.

ocenił(a) film na 7
wujaniek

W 100% się z tym zgadzam.

użytkownik usunięty
Roy_v_beck

a po ilu piwach byłeś..?

Faktycznie nie jest Źle... jest Tragicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones