1 godz. 44 min.
7,7 203 758
ocen
7,7 10 203758
23 717
chce zobaczyć
7,3 24
oceny krytyków
{"rate":7.2916665,"count":24}
{"type":"film","id":1142,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Psy-1992-1142/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Psy
  • I_am_E ocenił(a) ten film na: 8

Film jest klasykiem polskiego kina akcji. Nawet dla widzów, którzy gardzą polskim kinem jest to pozycja obowiązkowa. Teksty z filmu stały się legendarne i prawdopodobnie niektórzy ich używają nawet nie wiedząc, że to teksty z Psów. Plejada gwiazd polskiego kina wręcz aktorstwo na najwyższym poziomie. Świetnie się bawiłem. Polecam. Gładko 8/10.

• Art_36 ocenił(a) ten film na: 10

I_am_E Święte słowa. Ten film każdy Polak powinien obejrzeć (jak i również drugą część filmu) i się przekonać, że Polacy jak chcą to potrafią nakręcić dobre kino akcji.

• nano50 ocenił(a) ten film na: 9

I_am_E Powiem szczerze, że owładnięty negatywnymi komentarzami na temat "Psów" byłem przekonany o trywialności tego dzieła i aż do dzisiaj pomijałem tą produkcję. Z ciekawości oglądnąłem i muszę powiedzieć, że film jest rewelacyjny. Co więcej czuję się zmuszony przyznać rację, gdyż nie miałem najmniejszego pojęcia, że z tego filmu polega aż tyle kultowych dialogów, które są bez przerwy używane na co dzień na każdym kroku. Dlatego też w pełni zgadzam się z Twoją opinią.

• I_am_E Nie wiedziałem co o nim sądzić, prawie nawet złapałem za jakąś retrospektywę w czasopiśmie, ale całe szczęście, że był tu krytyk który powiedział co jest pięć

• LukaszJarosz25 ocenił(a) ten film na: 7

I_am_E Uważam, że Psy są słabszym filmem niż Kroll, bo widzę tu więcej fragmentów pod publikę, których Pasikowskiemu udało się uniknąć w debiucie i przedstawić esencję swojego credo.

• Laano ocenił(a) ten film na: 1

I_am_E To ma być klasyk polskiego kina? Właśnie obejrzałem kilka minut tego syfu i odpadłem. Nie dałem rady. Prostacki, durny, aktorstwo przerysowane jak wszystko inne w filmie. Nie pojmuję, jak ta produkcja mogła zostać "kultową"...

• kwiatek216 ocenił(a) ten film na: 9

I_am_E Krytyk filmowy XXDDDD

• Illegal_Slut ocenił(a) ten film na: 7

I_am_E krytyk filmowy xDDDD o ku r wa XDDDD to już moje wysrywy, które pisałam na imdb mając 12 lat były bardziej merytoryczne.

• yeticzek ocenił(a) ten film na: 10

I_am_E kino akcji? raczej dramat polityczny

• pawel_nowakk ocenił(a) ten film na: 7

I_am_E Jak ktoś oglądał Sarę to łatwo stwierdzi że rola Agnieszki Włodarczyk była o wiele istotniejsza, ciekawsza i lepiej poprowadzona niż rola Angeli w "Psach". W ogóle ten konflikt pomiędzy Angelą, a Franzem był totalnie absurdalny i zrobiony na siłę.
    Jeśli chodzi o same udawane sceny seksu z nią to była porażka totalna. Gorzej się tego pokazać nie dało. Bez porównania wątki erotyczne wykonano lepiej w Sarze. To dosłownie przepaść.
    Jednak ogólnie film 7/10. Głównie za dobre teksty, które stały się klasyką i pomysł z bronią maszynową pod koniec filmu.