PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440844}

Ptaki Ameryki

Birds of America
6,4 1 720
ocen
6,4 10 1 1720
Ptaki Ameryki
powrót do forum filmu Ptaki Ameryki

10/10

użytkownik usunięty

Bardzo podobal mi sie ten film . NIe ogladalam nigdy podobnego filmu. uwazam zasluzyl na taka ocene .polecam

ocenił(a) film na 7

witam. mi równierz film sie podobał ale moim zdaniem zasłużył na 7/10:) bardzo mało hjest w tych czasach takich filmów a bardzo przyjemnie sie je ogląda:) polecam numb z perrym:)

Nie tylko fajnie się go ogląda, ale też i zostaje w pamięci. Więzi, które łączą rodzeństwo, obojętnie jak rożne by było, są warte kręcenia filmów o nich:)
Do tego świetne poczucie humoru, na poziomie:)

najmniejsza_mii

Lubie takie filmy ,dużo można z nich wynieść ,a i jak wyżej ktoś napisał o filmie numb to własnie miałem wrażenie ze te filmy sa podobne i nie tylko ze względu na Perrego.Miło sie oglądało.Jestem szczęśliwy:)

cheandler1111

Dokładnie!
Super film.
Perry świetnie zagrał. Swoją drogą chyba lepszy nawet od Numb :)

ocenił(a) film na 6

Polecam Litle miss sunshine, w podobnym klimacie i nieco bardziej zabawny.

ocenił(a) film na 7

film specyficzny, zdaje sobie sprawę że nie każdemu sie spodoba ale ja go i tak polece znajomym - więcej sie usmiałem niz na niejednej niby "super komedii" ode mnie 8/10

użytkownik usunięty
doggz

bardzo przyjemny film. odnajdujemy się w nim z moim bratem :). daję 8/10, ponieważ mimo wszystko nie zwala całkowicie z nóg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones