PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=440844}

Ptaki Ameryki

Birds of America
6,4 1 720
ocen
6,4 10 1 1720
Ptaki Ameryki
powrót do forum filmu Ptaki Ameryki

Premiera,

ocenił(a) film na 8

Mam pytanie do 5 osób, które oceniły film:
gdzie go obejrzeliście?

warkacity

Dokładnie... Zaraz pewnie pojawią się posty typu: 'mieszkam w mongolii i byłem na premierze'... Żałosne :/

mu7an7

na sieci już jest kopia chyba tego filmu dvdscr

michalb1984

jest ale napisów niema
wie ktoś może kiedy będą?

Bob_12

nie ma napisów, ale można spróbować obejrzeć bez napisów.

bardzo podoba mi się ten film. jest trochę pomiędzy "american beauty" a "happiness".
..jeśli dobrze go zrozumiałam, bo nie miałam napisów... :)

ocenił(a) film na 7
pani_marta

a o czym jest ten film w ogóle?? czy nie ma jakiejś konkretnej fabuły, ot taki życiowy film? :P

TomHs

życiowe filmy też mają fabułę ;)
jest sobie narrator, ma żonę, która chce mieć dziecko, o czym nasz bohater nie wie, nie przychodzi mu to do głowy dziwnym trafem. sąsiadami tego uroczego małżeństwa jest inne małżeństwo, które ma pieska, który odgrywa dość nawet.. istotną rolę w filmie, powiedzmy, że jest takim jego.. gwarantem kompozycji klamrowej. pan z tego drugiego małżeństwa jest ponadto w pracy "nad" naszym kochanym bohaterem, co też nie jest bez znaczenia. nasz najdroższy bohater ma młodszego brata i młodszą siostrę. i akurat "wpadają w odwiedziny" wtedy, kiedy toczy się akcja filmu. i wydarza się kilka rzeczy. a na końcu jest, jak już wspominałam, koniec zakończony klamrą :)
naprawdę ciekawy film, kameralny, zabawny i ciepły, jakkolwiek tandetnie to brzmi i taka trochę satyra na amerykańskie przedmieście, ale bez depresji i obrzydzenia, co mnie co 5 minut prawdziwie dziwiło. i trochę rycina japońska w formie, haiku i medytacja, oczywiście w miarę amerykańskich możliwości. plus rewelacyjne aktorstwo. według mnie fantastyczny. polecam

użytkownik usunięty
pani_marta

idealna recenzja :) właśnie tak bym ten film opisał.. zatem jak powyżej "..polecam"

wow, dziękuję :)
<za króóóóóóóóóótkiiiiiii>

pani_marta

Warto obejrzeć dla ostatnich 10 minut. Ale te dziesięć minut nabiera sensu po obejrzeniu wcześniejszych 74 min. Ten kto widział 30 minut i wystawia opinie, nic nie widział i na pewno nic nie zrozumiał.
Film niezły, może nie arcydzieło ale warto go obejrzeć. W klimacie przypomniał mi 25 godzinę Spike'a Lee mimo że to zupełnie inna bajka.

ocenił(a) film na 8
michalb1984

ok. moje pytanie było z datą 7 maja - sam film obejrzałem w czerwcu, polecam.

ocenił(a) film na 9
warkacity

właśnie skończyłem go oglądać .. film jest świetny, zabawny ale i poważny. Matthew Perry jest świetny. Wcześniej oglądałem "Numb" z tym aktorem i też bardzo polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones