Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020 1 godz. 49 min.
6,0 44 964
oceny
6,0 10 44964
13 691
chce zobaczyć
5,4 29
ocen krytyków
{"rate":5.413793,"count":29}
{"type":"film","id":812823,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Birds+of+Prey+%28And+the+Fantabulous+Emancipation+of+One+Harley+Quinn%29-2020-812823/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
  • belmont33 ocenił(a) ten film na: 4

a jest irytująca konwencja, monotonna nawalanka, słabo nakreślone postaci, drewniane dialogi, jak i cała intryga

• belmont33 Nic dziwnego, za scenariusz do tego filmu jest odpowiedzialna pani od scenariusza do Bumblebee, a za reżyserię pani która wcześniej zrobiła tylko jakiś niszowy dramat...

• na_wrotki ocenił(a) ten film na: 4

elim1 Ale Bumblebee nie jest złym filmem, tam postacie były jakoś zbudowane, tutaj zupełnie nie wyszło: jak już Monotya miała jakieś motywy, to nie został udźwignięta przez Rosie Perez, podobnie Bertinelli. Najfajniejszą postacią był Victor... Do tego słaba nawalnaka, słaba Margot Robbie (w temacie "Pani kopie pana" zamiast Ptaków nocy już wolę Terminal).

• marcusfenix345 ocenił(a) ten film na: 5

na_wrotki Victor był fajny? Po serialu Gotham muszę stwierdzić, że ten przypominał mi rozmiękłego kloca.

• na_wrotki ocenił(a) ten film na: 4

marcusfenix345 Serialu nie oglądałem, a w filmie, na tle innych postaci był chociaż wyraźny.

• na_wrotki Mnie Bumblebee się podobał bardziej niż 2 ostatnie transformery :)

• browne_2 ocenił(a) ten film na: 2

belmont33 Totalny gniot, irytujący a nie zabawny. Zamiast lekki - chałowaty z pseudofeministycznym podtekstem w koszmarnie niestrawnej formule. Unikać jak ognia

• Gangsteppaz ocenił(a) ten film na: 3

belmont33 Gniot co tu dużo pisać, nic się w tym filmie nie zgadzało, zrobiony na siłę i bez pomysłu.
    Po tym jak publice spodobała się Harley w Suicide Squad na szybkości w kiblu na kolanie ktoś napisał scenariusz tego gniota tylko żeby wyciągnąć od fanów tej postaci kasę.

• Piotrekkk1979 ocenił(a) ten film na: 10

belmont33 Niestety nie znasz się na kinie jak widać albo nie obejrzałeś uważnie filmu.

• Piotrekkk1979 "Nie znasz się na kinie" XD. Żyjemy w kraju ekspertów:)

• Shady02 ocenił(a) ten film na: 10

Piotrekkk1979 Mimo że mi też film się podobał to chyba przesadziłeś z "nie znasz się na kinie" mając ocenionych trochę filmów

• megoznik ocenił(a) ten film na: 3

belmont33 Duże rozczarowanie, bo główna aktorka pokazała w Legionie Samobójców, że potrafi fajnie zagrać. McGregor też jest dobrym aktorem. Z resztą obydwoje robią co mogą, ale ten film jest nie do udźwignięcia. Pod względem fabularnym dno, pod względem rozwinięcia postaci jest płytki i pobieżny, jeśli zaś chodzi o humor - miało być śmiesznie a wyszło betonowo i infantylnie.  Inni aktorzy poza omawianym duo grają tragicznie. Muzyka i kiczowata choreografia wręcz momentami przeszkadzają. Już nie mówiąc o niepotrzebnej narracyjnej konwencji. Bardzo słaby film. Oglądnąłem do końca na przesuwaku.