PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812823}

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
5,9 63 869
ocen
5,9 10 1 63869
5,3 48
ocen krytyków
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
powrót do forum filmu Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

a jest irytująca konwencja, monotonna nawalanka, słabo nakreślone postaci, drewniane dialogi, jak i cała intryga

belmont33

Nic dziwnego, za scenariusz do tego filmu jest odpowiedzialna pani od scenariusza do Bumblebee, a za reżyserię pani która wcześniej zrobiła tylko jakiś niszowy dramat...

ocenił(a) film na 4
elim1

Ale Bumblebee nie jest złym filmem, tam postacie były jakoś zbudowane, tutaj zupełnie nie wyszło: jak już Monotya miała jakieś motywy, to nie został udźwignięta przez Rosie Perez, podobnie Bertinelli. Najfajniejszą postacią był Victor... Do tego słaba nawalnaka, słaba Margot Robbie (w temacie "Pani kopie pana" zamiast Ptaków nocy już wolę Terminal).

ocenił(a) film na 5
na_wrotki

Victor był fajny? Po serialu Gotham muszę stwierdzić, że ten przypominał mi rozmiękłego kloca.

ocenił(a) film na 4
marcusfenix345

Serialu nie oglądałem, a w filmie, na tle innych postaci był chociaż wyraźny.

na_wrotki

Mnie Bumblebee się podobał bardziej niż 2 ostatnie transformery :)

ocenił(a) film na 2
belmont33

Totalny gniot, irytujący a nie zabawny. Zamiast lekki - chałowaty z pseudofeministycznym podtekstem w koszmarnie niestrawnej formule. Unikać jak ognia

ocenił(a) film na 3
belmont33

Gniot co tu dużo pisać, nic się w tym filmie nie zgadzało, zrobiony na siłę i bez pomysłu.
Po tym jak publice spodobała się Harley w Suicide Squad na szybkości w kiblu na kolanie ktoś napisał scenariusz tego gniota tylko żeby wyciągnąć od fanów tej postaci kasę.

ocenił(a) film na 10
belmont33

Niestety nie znasz się na kinie jak widać albo nie obejrzałeś uważnie filmu.

Piotrekkk1979

"Nie znasz się na kinie" XD. Żyjemy w kraju ekspertów:)

ocenił(a) film na 10
Piotrekkk1979

Mimo że mi też film się podobał to chyba przesadziłeś z "nie znasz się na kinie" mając ocenionych trochę filmów

ocenił(a) film na 3
belmont33

Duże rozczarowanie, bo główna aktorka pokazała w Legionie Samobójców, że potrafi fajnie zagrać. McGregor też jest dobrym aktorem. Z resztą obydwoje robią co mogą, ale ten film jest nie do udźwignięcia. Pod względem fabularnym dno, pod względem rozwinięcia postaci jest płytki i pobieżny, jeśli zaś chodzi o humor - miało być śmiesznie a wyszło betonowo i infantylnie.  Inni aktorzy poza omawianym duo grają tragicznie. Muzyka i kiczowata choreografia wręcz momentami przeszkadzają. Już nie mówiąc o niepotrzebnej narracyjnej konwencji. Bardzo słaby film. Oglądnąłem do końca na przesuwaku.

ocenił(a) film na 9
megoznik

Hahahahahahahaha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones