Film

Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020 2 godz.
13 537
chce zobaczyć
A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Zwiastun nr 2 (polski)
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Zwiastun nr 1 (polski)
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Teaser nr 1
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - Zwiastun Nr 2 (polski) Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) - Zwiastun Nr 2 (polski)
Hot Shots 48 komentarzy
Czy Harley Quinn zostanie ikoną feminizmu?

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na celA znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

studio
Clubhouse Pictures / DC Entertainment
inne tytuły
Birds of Prey (tytuł skrócony) USA
Fox Force Five (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Lady Gaga odrzuciła propozycję zagrania roli Czarnego Kanarka lub Łowczyni.
Sofia Boutella, Cristin MiliotiMargaret Qualley były brane pod uwagę do roli Łowczyni.
Gugu Mbatha-Raw była brana pod uwagę do roli Czarnego Kanarka.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.