PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8982}

Ptaszek na uwięzi

Bird on a Wire
6,9 29 884
oceny
6,9 10 1 29884
6,0 5
ocen krytyków
Ptaszek na uwięzi
powrót do forum filmu Ptaszek na uwięzi

a mianowicie z Sylwestrem, ilekroć go puszczali na TVP to był ostatni dzień w roku..

andreww24

heheh zgadza się mi też się kojarzy raczej tylko z Sylwestrem ;)

pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
andreww24

coś w tym jest. Jak wszedłem na stronę tego filmu na filmweb od razu sobie pomyślałem: "Kurczę, pamiętam jak leciał ten film w Sylwestra" :) oczywiście było to ok 10 lat temu albo dawniej, ale się pamięta :)

pzdr

Logan

Sylwester 2014 też był::)

ocenił(a) film na 9
zlylos

w 1995 też

takkis

Też go (chyba) oglądałam w 1995 roku, w każdym bądź razie byłam jeszcze małym dzieckiem. Pamiętam do tej pory tę niesamowitą, świąteczną atmosferę kiedy wraz z rodzicami i siostrą zasiedliśmy do tv. Po latach zapomniałam jego tytuł, ale nieraz wspominałam ten świąteczny moment. W tamtym roku na Sylwestra przypadkowo włączyłam jakiś film, oczywiście nie wydawał mi się znajomy. Dopiero scena w której Mel pokazuje pośladki mnie uświadomiła, że to TEN film :) Tak, tak, jedyne co zapamiętałam przez te lata to scena z wyciąganiem kuli :)

ocenił(a) film na 9
kadmina

Czasami nie pamięta sie sensu ani znaczenia danego momentu lub filmu ale atmosferę jaką one tworzą pamięta sie zawsze dzieci tak mają :)

ogladaliśmy to 95r :)
mnie z kolei zapadły w pamięć dwa nagie dupska Goldie i Gibsona...nie pytaj czemu
kawał zajebistego filmu

ocenił(a) film na 8
andreww24

heheh kurde mam to samo :) Sylwester w latach 90-tych.

ocenił(a) film na 8
andreww24

Wigilia ma "Kevina...", a Sylwester "Ptaszka..." :)

ocenił(a) film na 8
Ford_Transit_Coppola

A Święto Zmarłych Znachora :)

ocenił(a) film na 6
andreww24

Stallonem?

ocenił(a) film na 8
andreww24

Ten film był pierwszy raz w Sylwestra 93 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones