PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=150899}

Puls

Pulse
5,6 9 770
ocen
5,6 10 1 9770
Puls
powrót do forum filmu Puls

Witam

Jedyne co było dobre w tym filmie to ponury nastrój. Zdjęcia z wyblakłymi kolorami dodały troche grozy ale to wszytsko co dobre z tego filmu. Schematyczny łatwo przewidywalny. Fabuła tego filmu to totalna porażka dla mnie ale każdy może mieć swoje zdanie. Jak z wirusa komputerowego może wyjśc duch, który atakuje całą kule ziemską, spadaja samoloty a główna bohaterka lata po mieście gdzie wieje wiatra zimno jak holera a ona w krótkim rękawku a jej partner zapięty po szyje w kurtce :/ dalej lepiej nie pisac no chyba że chcecie...

Pozdrawiam

kuzik

wez...ja zamowilem go na allegro wlasnie0-naprawde taki zly?

ocenił(a) film na 2
_suspect_

no niestety ale cieniutki ten film!!!

pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
_suspect_

zly, ale za to jaki ma ponury nastroj! buahahah:P napisz jak Ci sie (nie) podobal :P

Debesciak

napiszcie jaśniej.. do czego ten folm jest porownywalny-co z nim nie tak?-jesli podobał mi się ''the ring" i inne tego typu produkcje z japonskim smaczkiem to "puls" nie zrobi na mnie wrazenia? czytając opis jestem zainteresowany..odp

ocenił(a) film na 3
_suspect_

po 1sze to obczaj moj komentarz, jest pod filmem 4ty w kolejnosci:P po drugie to produkcja o zmarnowanym potencjale. Zaczyna sie nawet niezle, ale im dalej w las tym gorzej...
Razi przedewszystkim niesamowita glupota scenariusza i oklepane chwyty. Boli mnie to tym bardziej, ze to film Cravena, ktorego mimo wszystko stac na wiecej. Trudno mi to porownac do czegokolwiek, bo zrzynek jest tu niemiara....; obejrzyj se 28 weeks later lepiej:D

Debesciak

Narazie nie mam możliwości obejrzeć "28 dni pózniej"-czytałem o nim i szczerze to scenariusz wydaje się już oklepany do kwadratu- czy to nie film wstylu sagi żywych trupów? - te mnie nie bawią(chociaż poprawka- właśnie bawią, ale nie robią wrazenia..no oczywiście poza org"nocą żywych trupów")- ale skoro taki fajny to napewno obejrze;]
...Wracając do "pulsu" to kurde żałuje, żę nie zapytałem was wcześniej o opinie, a teraz jestem biedniejszy o 40zl;]..dobra może nie będzie tak żle jak mowicie-heh...np na "horror.com.pl"- zaufanej str film ma wysoką notę..hmm

ocenił(a) film na 3
_suspect_

wiesz , jesli jestes milosnikiem horrorow to moze ten film wyda Ci sie znosny, ale na pewno sie nie zachwycisz, zreszta jak mowilem, dopisz komenta jak obejrzysz.
28 dni pozniej ma mocarny klimat i jest to naprawde dobra, co trzeba podkreslic brytyjska produkcja. Angole szybka sie ucza...
Sadze, ze ten film o zombiakach ma duze szanse, aby wprawic Cie w zachwyt :D pozdro

ocenił(a) film na 2
Debesciak

debeściak buehhhh co to za ksywka!!!!! ponury nastrój w sensie klimatu e jakim film został nakręcony (kolorystyka, szre kolory) pasowało to do filmu ale film to wielki chłam i mi sie nie podobał !!! cieniasie 13 letni

ocenił(a) film na 3
kuzik

lepsza niz kuzik: kuń, czy guzik?:P grubasie 31letni

Debesciak

Kuzik po co się wpier..alasz tam gdzie nikt o zdanie Cię nie pyta? Zakompleksiony frajerze!Abo masz cos do powiedzenia albo wy..dalaj!

ocenił(a) film na 3
_suspect_

Zartowalem kolego i zakompleksiony nie jestem, ani nigdy nie bylem, Ty za to jestes ciut nerwowy, wiesz?? :P

Debesciak

Sorry ale to co napisałem nie było kierowane do Ciebie...

_suspect_

Wkurza mnie, takie czepianie się byle czego, aby tylko się pokłocic-bezsensu- i mowie tu o kuziku...

ocenił(a) film na 3
_suspect_

spoko, luzak, gosc nie zna sie na zartach, pozdro:)

Debesciak

zaraz będą się czepiać ze dyskutujemy nie na temat...28 dni pozniej jest na allegro za 5zl-skoro tak polecasz to sobie zamowie:D

_suspect_

eee.sorry to samo etui i pudełko-bez płyty-heh..normalnie 30zl..

ocenił(a) film na 3
_suspect_

coz, szukaj dalej, moze sie poszczesci:D

ocenił(a) film na 2
Debesciak

a ty punek czy pucyk h**j wie jak cie nazywac? co sie w***sz miedzy wódke a zakąske, nie podoba się moja recenzja filmu to do widzenia!!! krytycy z was że pała swędzi

ocenił(a) film na 3
kuzik

Ja nic nie mam do Twojej recenzji, zazartowalem tylko, a Ty sie obruszyles do zywego...

kuzik

Do Kuzika- Ty się wcioles kiedy pisalem z "Debeściakiem" z Obelgami-cos pominołeś?

ocenił(a) film na 2
_suspect_

Ty nie żartowałeś tylko WYŚMIEWAŁEŚ!! może ja poczytam twoje recenzje ?? i "pożartruje"! OK nie było sprawy

Pozdro

ocenił(a) film na 3
kuzik

za bardzo na serio to bierzesz kolego...............

ocenił(a) film na 2
kuzik

Całkowicie się z Tobą zgadzam Kuzik, film naprawdę beznadziejny. Nawet swojemu wrogowi nie życzyłbym oglądania tego filmu ;)

ocenił(a) film na 3
tommy_24

W takim razie zobacz Slash, to jest dopiero dno w pelnej krasie :D

Debesciak

No cześc ziomuś-właśnie film doszedł...ehh obejrze wieczorem ze słuchawkami i zobaczymy..XD

_suspect_

Już po seansie..ciemny pusty dom, kolumny podkręcone i jest efekt! film włożyłbym między projekcje typu " Stay Alive" "Dead Silence" czy "oszukać przeznaczenie"-czyli bajeczka, ktora dla zrobienia wrażenia potrzebuje odpowiedniego klimatu. Nie jest to film, ktory trzeba brać na serio...jest to cos raczej dla ludzi lubiących bardziej lajtowe klimaty i rozrywke a nie prawdziwy mocny horror(np "shutter")Ale i tak po waszych recenzjach myśałem, że będzie gorzej-a nie jest żle...apokaliptyczna atmosfera połączona ze świetnym klimatem koszmaru i obłędu..wow niektore sceny nawet przy moim nagłośnieniu straszyły;D..tylko zakończenie kiepskie-Dżiny na dachu:D Dlatego powtarzam że to horror lajcik,na mnie zrobił większe wrażenie niż Stay alive- ktory był fatalny:D

ocenił(a) film na 3
_suspect_

To spoko, najwazniejsze, ze nie masz poczucia straconej kasy:D Stay Alive tez widzialem i ogladalem go z duzym:P przymruzeniem oka, pomysl spoko, plus za postac Elizabeth Batory, ale reszta....
Na pewno nie mozna zapisac tej pozycji w poczet filmow grozy:P

Debesciak

ostatio chyba na fali są takie młodzieżowe horrorki-pewnie więcej zarabiają...szkoda, bo przez to uciekamy od prawdziwej grozy i filmow, ktore ogląda się z zapartym tchem a nie"przymróżeniem oka"..Dlatego mam od jakiegoś czasu smaka na Azjatyckie filmy..

ocenił(a) film na 3
_suspect_

azjatyckie filmy grozy to produkcje z najwyzszej polki, koniecznie musze zerknac na wspomniany przez ciebie shutter, a Tobie polecam Ju-on, japonskie oryginalne wersje klatwy, zakladajac, ze jeszcze nie ogladales:PPP

Debesciak

Shutter-obowiązkowa pozycja!!!ju-on wymięka przy nim:D apropo ju-on'ow to pierwsza cz. jako tako-już wole remake, ale ju-on2-rewelacja poprostu! Przy odpowiednim klimacie naprawde się bałem:D-ta scena w szpitalu-ach to było coś..wracając polecam też "Od- rodzenie" "Dark Water" "The Eye" "Lustro" "Akacje" no i nawet "Wizje"-ubolewam tylko że w Polsce są tak słabo dostępne a przecież zainteresowanie jest duże

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones