PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=180490}

Punisher: Strefa wojny

Punisher: War Zone
6,1 22 338
ocen
6,1 10 1 22338
4,8 8
ocen krytyków
Punisher: Strefa wojny
powrót do forum filmu Punisher: Strefa wojny

Zbyt dobry film, żeby czekać na niego nie wiadomo ile! W końcu Polska to 40-dziesto milionowy naród, który znajduje się w środku Europy! Jest w Unii Europejskiej i mimo to, znajdą się nadal tacy, co zamierzają nas dyskryminować? Bo niby dlaczego, jesteśmy "gorsi"?!?! A później dziwota, że ludzie wolą ukraść film, niż pójść do kina!

ocenił(a) film na 9
Kobayashi

tym bardziej, ze wychodzi na dvd za 3 tygodnie, a w sieci z tego co wiem juz jest dostepny... Jednak Polska premiera jeszcze nie ustalona czyli mozemy poczekac conajmniej pół roku.

gaclav3

nie wiadomo czy film wogole bedzie mial polska premiere w kinach, poniewaz na zachodzie okazal sie wielka klapa. Najprawdopodobniej wyjdzie od razu na rynek dvd.

ocenił(a) film na 6
Kobayashi

to se czekajcie na dvd... dostepny jest juz Blu Ray rip...

użytkownik usunięty
shamar

Miałem szczery zamiar iść na to do kina. Niestety nie dano mi takiej możliwości, i w sumie może to i lepiej bo film nie jest ceny biletu :/
Jeśli DVD się u nas ukaże to może kiedyś kupię, ale dopiero jak się zacznie walać w supermarketach w koszach z przecenionymi DVD po 10 zeta.

użytkownik usunięty

* "nie jest wart ceny biletu" tam miało być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones