PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107989}

Pytając o miłość

Ask the Dust
6,1 2 987
ocen
6,1 10 1 2987
Pytając o miłość
powrót do forum filmu Pytając o miłość

Film "Ask the Dust" powstał na podstawie książki Johna Fante. Była to druga część sagi o Arturo Bandinim, pierwsza nosi tytuł "Wait until spring, Bandini", na jej podstawie również powstał film o polskim tytule "Byle do wiosny". Chciałem dodać tę informację w kategorii "związane", wyszukałem odpowiednią stronę źródłową (o Johnie Fante i jego twórczości), oba filmy były tam wymienione, ale kontrybucja nie została zaakceptowana, bowiem na IMDb nie ma takiego powiązania. I tu rodzą się dwa ciekawe pytania: czy IMDb jest autorytetem w sprawach twórczości wyżej wymienionego autora oraz czy Filmweb nie jest przypadkiem wtórny wobec IMDb... W dodawaniu kontrybucji tego rodzaju nie ma większego sensu oszukiwanie. Poza tym, jeśli osoba zatwierdzająca zmiany pomyśli nad kontrybucją dłużej, niż 10 sekund, również będzie to z korzyścią dla portalu. Nie pierwszy raz zdarza mi się coś takiego, coraz bardziej skłaniam się więc do poglądu, że większość moderatorów tutaj to jacyś amatorzy. Zero profesjonalizmu. Szkoda, bo to niestety największy portal filmowy w Polsce. Może warto by pomyśleć nad jakąś konkurencją?

użytkownik usunięty

Już dodałem do IMDb. Ciekawe, co teraz się stanie z powtórną moją kontrybucją?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones