PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=453802}

Różowa Pantera 2

The Pink Panther 2
6,2 16 664
oceny
6,2 10 1 16664
5,3 3
oceny krytyków
Różowa Pantera 2
powrót do forum filmu Różowa Pantera 2

W

ocenił(a) film na 6

miarę udany sequel, niby jest zabawnie, ale niektóre gagi wydają się średnio śmieszne i zrobione jakby z braku pomysłu na daną scenę, plusem obrazu jest obsada (choć szkoda, że nie ma Kevina Kline'a, zastąpił go John Cleese), mimo wszystko można się pośmiać

ocenił(a) film na 6
LucasLang

Mnie najbardziej chyba wynudziły te, dość długie, sceny z tymi bachorami, co się z Clousea napieprzały - ewidentny zapychacz filmu, do tego stopnia, że się wręcz wyłączyłem wtedy i nie bardzo pamiętam o co w tym chodziło. Poza tym film fajny, mimo wielu sucharów (nadrabiały scenami, które jak już rozbawiły to porządnie), niemniej jednak jedynka (którą to przypomniałem sobie wczoraj) była fajniejsza: więcej udanych scen, mniej sucharskich (choć początek był w nie całkiem obfity).

ocenił(a) film na 7
LucasLang

Można się pośmiać i to częściej niż w jedynce nowej serii. Myślę, że twórcy bardziej dopracowali gagi dla Martina, no i dorzucono kilku dobrych aktorów (Irons, Molina i Garcia)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones