PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107986}

Różowa Pantera

The Pink Panther
6,2 34 612
ocen
6,2 10 1 34612
4,3 6
ocen krytyków
Różowa Pantera
powrót do forum filmu Różowa Pantera

Poprzednie części były nudne i głupie (nienawidzę starych filmów) ta jest chociaż śmieszna!!!

Goku

To chyba nie oglądałeś wersji z 1963 roku

pro415

a ja oglądałem i nowsza mi sie duuuużo bardziej podoba:) tez nie lubie starych filmów

Goku

Goku - wygadujesz bzdury. Ta część jest beznadziejnie głupia, humor opiera się tylko na tym, że gość zlatuje z roweru czy innych pierdołach... To stare części - te z genialnym Peterem Sellersem są świetne!!!

Kaileena_Farah

POprzednie częsci były o niebo lepsze. Sellersa się nie da zastąpic.

Goku

Ze starej "Rozowej Pantery" lałem się przez cały film ze śmiechu (mówię o tych z Sellersem - kolejne były takie sobie). A ten obecny film to kolejny zjebany amerykanski remake

ocenił(a) film na 4
Goku

dajcie spokój. widać na kilometr jak steve martin udaje głupka, trochę mu wychodzi, ale widać że GRA!!! sellers to był gość. można było uwierzyć, że naprawdę jest takim zarozumiałym kretynem i nie można było się skapnąć, że grał.
po za tym trochę naciągane. stara szkoła rządzi !!!

ocenił(a) film na 8
Goku

Jak oglądałem poprzednie części, to często zasypiałem, bo były nudne. A śmiechu było tylko trochę. W nowszej jest nawet dużo śmiechu, może, czasami głupkowaty humor, (Ale nie to co Straszny Film, to dopiero kicz!), ale przynajmiej się nie zasypia, bo ciągle się coś dzieje. Tak jak "Pies Baskervill'ów" Toż to nudy! I nazywają to horrorem!

ocenił(a) film na 1
wj4444

Jak takie mają być komedie to nara. Totalne gówno.
Ten film powinien być reklamowany jako tragedia i poraszka współczesnego kina. Tak dennych skeczy dawno nie widziałem (albo nawet nigdy). Trzeba przyznać, że twórcom udało się osiągnąć szczyt chały, taniochy, kiczu i tandety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones