plakat filmu Rafa Donovana

Rafa Donovana

Donovan's Reef
5,9 250
ocen
5,9 10 1 250
125
chce zobaczyć
{"type":"film","id":32187,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rafa+Donovana-1963-32187/tv","text":"W TV"}]}
Rafa Donovana
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł


Trzech dzielnych weteranów II Wojny Światowej postanawia osiedlić się na małej wysepce. Wyspą rządzi niepodzielnie "Guns" Donovan (John Wayne), a towarzyszą mu cichy i skromny Doktor Dedham (Jack Warden) i zawsze skłonny do bójek i pijaństwa "Boats" Gilhooley (Lee Marvin). Pewnego dnia na wyspę przybywa jednak córka Dedhama z pierwszegoTrzech dzielnych weteranów II Wojny Światowej postanawia osiedlić się na małej wysepce. Wyspą rządzi niepodzielnie "Guns" Donovan (John Wayne), a towarzyszą mu cichy i skromny Doktor Dedham (Jack Warden) i zawsze skłonny do bójek i pijaństwa "Boats" Gilhooley (Lee Marvin). Pewnego dnia na wyspę przybywa jednak córka Dedhama z pierwszego małżeństwa - Amelia (Elizabeth Allen), która jest wyzwoloną, wyemancypowaną i chłodną kobietą interesu, która w żaden sposób nie pasuje do idyllicznego świata Donovana.

Rafa Donovana zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.