PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32187}

Rafa Donovana

Donovan's Reef
5,8 275
ocen
5,8 10 1 275
Rafa Donovana

Trzech dzielnych weteranów II Wojny Światowej postanawia osiedlić się na małej wysepce. Wyspą rządzi niepodzielnie "Guns" Donovan (John Wayne), a towarzyszą mu cichy i skromny Doktor Dedham (Jack Warden) i zawsze skłonny do bójek i pijaństwa "Boats" Gilhooley (Lee Marvin). Pewnego dnia na wyspę przybywa jednak córka Dedhama z pierwszegoTrzech dzielnych weteranów II Wojny Światowej postanawia osiedlić się na małej wysepce. Wyspą rządzi niepodzielnie "Guns" Donovan (John Wayne), a towarzyszą mu cichy i skromny Doktor Dedham (Jack Warden) i zawsze skłonny do bójek i pijaństwa "Boats" Gilhooley (Lee Marvin). Pewnego dnia na wyspę przybywa jednak córka Dedhama z pierwszego małżeństwa - Amelia (Elizabeth Allen), która jest wyzwoloną, wyemancypowaną i chłodną kobietą interesu, która w żaden sposób nie pasuje do idyllicznego świata Donovana.

Rafa Donovana zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Edmund Beloin (materiały do scenariusza, historia) / James A. Michener (materiały do scenariusza, historia) (niewymieniony w czołówce)
studio
John Ford Productions
tytuł oryg.
Donovan's Reef
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.