PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629688}

Raid

Serbuan maut
7,0 28 077
ocen
7,0 10 1 28077
7,9 19
ocen krytyków
Raid
powrót do forum filmu Raid

Raid w TV Puls!

ocenił(a) film na 8

W sobotę 8 marca o godzinie 22:15 TV Puls wyemituje premierowo "Raid"! Powtórka w poniedziałek o 21:55.
http://tvpuls.pl/filmy/raid

Z roku na rok TV Puls coraz bardziej mnie zaskakuje tym jakie filmy emituje oraz jakie premiery zgarnia (a ostatnio też tym jakie seriale odkopuje). Ładnie się rozwijają.

ocenił(a) film na 9
Khaosth

absolutnie się zgadzam, Raid, Maczeta, Angielska Robota, Ostatni Legion, Mechanik: Prawo Zemsty, Solomon Kane czy Elita Zabójców to tylko kilka filmów które sprawiają, że zaczynam się interesować ramówką Pulsu :)

ocenił(a) film na 8
Krismeister

Trzeba przyznać, że zaskakują pozytywnie swoją ramówką, niezłe filmy, a także bardzo dobre dwa seriale (Spartakus i Arrow).

Khaosth

wie ktoś jak się nazywa piosenka, która leci w zapowiedzi tego filmu na tv puls?

martina1423

Nikt mi nie pomoże?

ocenił(a) film na 8
martina1423

Ja to nawet na tę reklamę nie mogę trafić. Teoretycznie jutro jest powtórka, ale żadnej samodzielnej reklamy filmu przez ostatnią godzinę nie wyemitowali (jedynie info o jutrzejszych filmach "Yeti"-"Raid"-"Arrow"). Gdyby ją chociaż na swojej stronie zamieścili, ale też nie. Przykro mi.

Khaosth

ja tak samo. słyszałam ja tylko raz ale nie wyłapałam nawet żadnych słów :( ale jeszcze się nie poddaję

ocenił(a) film na 9
martina1423

Maniac Brazil, wyk: Buttner / Dyson / Pagin podobno to ma byś ta piosenka ale jakoś nie mogę jej znaleźć:(

ocenił(a) film na 9
martina1423

Wreszcie znalazłem podam stone bo po tytule nie da się znaleźć:
http://www.unippm.pl/#/en/browse/browsed-results.aspx?selectedLabelId=49&Selecte dCDId=10409
ja się otworzy strona to będzie pierwszy utwór o nazwie : MANIAC ;
według mnie to jest to sprawdźcie sami:):)

lukaszgg

link się przydał bo po nazwie też nie mogłam znaleźć :) dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones