PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283331}
4,3 558
ocen
4,3 10 1 558
RajUstopy
powrót do forum filmu RajUstopy

Cieszę się, że tak wielu osobom film "RaUstopy" się spodobał. Wszystcy wiemy, a jeśli nie wiemy, to potrafimy sobie pewnie wyobrazić, jak trudno jest zrobić coś po swojemu i dotrzeć z tym do życzliwego, otwartego odbiorcy. Robert Wist zrobił film, jaki zrobić chciał. Dla mnie to już duży plus. Zrobił go najlepiej jak umiał (plus drugi) i sprawił, że możecie go obejrzeć na DVD (tak, plus trzeci). Przy okazji, co wynika z treści waszych opinii, niektórych z was rozbawił, niektórych zaintrygował, niektórych ...wkurzył. Moim zdaniem osiągnął więc pełny sukces, bo obejrzeliście jego opowieść i do dzisiaj macie co wspominać. Tym, którym film się podobał (dla porządku - ja w tej gruppie) osobiście gratuluję otwartości umysłu i wrażliwości, a tym, którzy przerwali sobie projekcję, polecam teledyski - są znacznie krótsze, nie trzeba myśleć i do tego gra muzyka. burza

ocenił(a) film na 10
gibsonmel

Tak, to prawda, nie jest łatwo jakiś swój pomysł zrealizować i to do końca. A potem jeszcze dotrzeć do widzów, bo film jest w sklepach, można sobie iść i kupić. Doceniam to wszystko!
Mnie też film się podobał, obejrzałam w całości, a potem jeszcze różne scenki... Pośmiałam się... Warto było.

ocenił(a) film na 10
gibsonmel

super podsumowanie, powinnaś pisać recenzje...

gibsonmel

Ja niestety nie obejrzałam "RajUstopy", nie wiem jak do niego dotrzeć:( Ale wiem, że na pewno jest b.dobry. Natomiast już kilkanaście razy zobaczyłam kolejny film Roberta "Teczki". Obsada znakomita, muzyka także:) Wiem, że oglądając "RajUstopy" sie nie rozczaruje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones