PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=283331}
4,3 558
ocen
4,3 10 1 558
RajUstopy
powrót do forum filmu RajUstopy

Jak można o tym filmie napisać kaszana, trzeba być niespełna rozumu żeby pisać takie bzdury, obejrzyj jeszcze raz to może coś zrozumiesz

ocenił(a) film na 1
magdav

Napisz mi co bierzesz to chętnie spróbuję... Gdzie Ty się wychowywałaś? Na bezludnej wyspie? Te całe Rajstopy to był Twój pierwszy film w życiu? Tak się składa, że to JEST Kaszana przez duże "Szitaka". Ten dzidek z OTTO na przykład... siedzi toto przez cały "film" z jednakowym wyrazem twarzy, rąk nawet z oparć sie zdejmuje, en face Żak, gwiazdor po byku, robi przez godzinę trzy skurcze mięśni twarzy na krzyż powtarzając średnio co 30 sekund słowo "rajstopy". Reszta postaci z dupy jest wyjęta, przez ekran przewijają się jakieś machające tyłkami flądry w rajstopach, dialogi napisane są w jakimś podobnym do polskiego języku, który niestety nie dokońca zrozumiałem, więc pewnie przez to nie doceniłem głębii oraz pietyzmu w przedstawianiu poszczególnych scen. Bardzo fajnie prezentują się też wysiłki kamerzysty (operatora? sysysy...) w ujarzmianiu obiektywu, oraz dzielna walka z ostrością drugiego planu... na prawdę, ciekawostka, którą warto zobaczyć. Generalnie film jest stworzony na zasadzie "weźmy paru dość znanych, ale nie zadrogich aktorów, najlepiej występujących w telewizorni, wymyślmy na poczekaniu oryginalny wątek - np. rajstopy...no przecież nikt nigdy nie nakręcił filmu zahaczającego o podobną tematykę! Swoją drogą ciekawe dlaczego? Dosypmy paroma wulgaryzmami i pokażmy parę damskich tyłków. Na wszelki wypadek, gdyby nikt tego nie kupił nie wydawajmy pieniędzy na scenografię, filtry, porządny montaż, dźwięk etc. A jeśli znajdzie się jakiś jeleń, którego to zainteresuje już jesteśmy na plusie". Brawo, nie mogę się już doczekać "dwójki", np. o stanikach, albo wkładkach ortopedycznych. Tutaj dopiero można się wykazać! Ile znaczących wątków egzystencjalnych można wpleść, ile dowcipów godnych Klubu Masztalskiego, a najważniejsze, że nikt nigdy nie zrobił niczego podobnego. Hmm...powtórzę się - ciekawe dlaczego? Ten "film" przyprawił mnie o ból głowy, jakaś chora gorączka przetoczyła się na mnie z tego kiczu, po raz 237643 przeszył mnie zimny dreszcz na myśl o zjawisku "polskiego kina". W kilku słowach - banał, tandeta, szajsaka, brzydkie to było i niestrawne. Dla tego filmu proponuję zwiększyć Skalę Grejpsa! Chyba się zesram w zbroję. Tak chłodnym okiem patrząc to ja już wolę otrzymywać Spam, niż spędzać czas przy tego typu dyrdymałach. Spam oczywiście pod adres Akatisz@o2.pl Siema?

ocenił(a) film na 10
Szitaszostak

Boże ile w tobie zajadłości. To nie jest polskie kino to jest film telewizyjny. Zrób lepszy, wymyśl coś orginalniejszego. A tak na marginesie dwójka będzie o stringach byłam już zdjęciach próbnych zarąbista impra. Widzisz jedni coś robią bawią się a ty musisz srać w zbroje. Czytaj spam będziesz wielki.

ocenił(a) film na 1
magdav

Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!! Szitaka Szajsaka? Szevasztok? Fetysz-"SZY" nadciąga...SZI-ta-ka !!!


A tutaj znajdziesz mnóstwo różnorodnych Szitak - http://www.google.pl/search?hl=pl&q=szitaka&lr= [www.google.pl/search?hl...]

Do wyboru do koloru.

Siema?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones