PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=768001}

Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet
6,8 34 201
ocen
6,8 10 1 34201
6,4 26
ocen krytyków
Ralph Demolka w internecie
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie

Rewelacja!

ocenił(a) film na 9

Sequel zdecydowanie lepszy od jedynki. Pełno humoru cała sala dorosłych ludzi wyła ze śmiechu. Piękna wizja internetu jako ogromnego miasta pełnego nawiązań do „naszej” sieci, oraz znanych już nam marek. Jedyne do czego mogę się delikatnie przyczepić, to ta sielanka na początku pokazująca rutynę dwójki głównych bohaterów, była zdecydowanie za długa i zaczęła delikatnie nudzić do momentu, aż wleciał wątek z internetem. Niemniej, jestem zachwycony i gorąco polecam.

Zapowiada się na najlepszą animację tego roku.

PS: Po napisach końcowych są dwie bonusowe sceny. Warto zaczekać :)

patrykzowi

Nawiązania do internetu sztampowe i powtarzalne. Zdecydowanie gorszy od jedynki. Jedyna ciekawostka to Disneyowskie księżniczki i pastiszowa piosenka. Kto widział zwiastuny ten widział już to co najlepsze. Fabuła i ciąg zdarzeń jak w 1, ale bez twistów fabularnych. U mnie nikt się nie śmiał (ani dzieci, ani dorośli).

ocenił(a) film na 4
azreael

Jest źle, wręcz depresyjnie.

Martin von Carstein

Szkoda, że nie ma na filmwebie +1 bo dostałbyś ode mnie upvote za streszczenie fabuły tego filmu w czterech słowach :)

ocenił(a) film na 4
Hitman21

Dzięki. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones