Ralph Demolka w internecie

Ralph Breaks the Internet

2018 1 godz. 52 min.
6,8 28 686
ocen
6,8 10 28686
8 488
chce zobaczyć
6,6 15
ocen krytyków
{"rate":6.6,"count":15}
{"type":"film","id":768001,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ralph+Breaks+the+Internet-2018-768001/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ralph Demolka w internecie
  • nertolicious ocenił(a) ten film na: 5

Nie mam pojęcia jakiego przezwiska Ralph używał w stosunku do Vandellopy, ale ja i moja koleżanka cały czas mieliśmy wrażenie, że on woła na nią CI#PKA albo DZI#WKA, serio nie żartuję! Czy wy też to słyszeliście?! Jak on naprawdę na nią wołał?! Dziewka?

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 5

nertolicious Dzitka.
    Ale masz rację słychać Dzi#Wka.
    Nawet na F.i.L.i.C.C się o to kłócili

• Karlun ocenił(a) ten film na: 6

Z ciekawosci - co to F.i.L.i.C.C?

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 6

Karlun F.I.L.I.c.c to strona gdzie oglądało się filmy a zostala zastąpiona jakimś gównem jakim jest f.i.l.m.i.k.i.t.v (oczywiście tyle kropek nie ma)

• CHUDYx ocenił(a) ten film na: 6

nertolicious Też tak słyszałem ale to chyba było słowo "dzidka"

• nertolicious Było "Dzidka" ale jako osobie dorosłej ze skrzywionym odbiorem dzisiejszego świata też mi się kojarzyło z "dziwka". Dzieci nie zauważyły tej zbieżności, jeszcze myślą "normalnie" ;)

• Daniel369 ocenił(a) ten film na: 7

nertolicious Pierwszej młodości nie jestem, normalny też nie jestem a w mojej głowie takiego skojarzenia przez cały seans nie uświadczyłem :D Może warto pomyśleć na zmianą otoczenia na mniej wulgarne?:D

• doliwaq ocenił(a) ten film na: 8

nertolicious Autentycznie, ani razu nie usłyszałem nic innego, tylko Dzi*ka albo ci*ka, tak jak mówisz.

• nertolicious przecież on mówi DZIDKA, co za dzbany z was