PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569312}

Rammbock

Rammbock: Berlin Undead
5,4 1 162
oceny
5,4 10 1 1162
Rammbock
powrót do forum filmu Rammbock

5/10

ocenił(a) film na 5

Film niemiecki ale szczęśliwie istnieje wersja z angielskim dubbingiem i dając do tego polskie napisy - da się to oglądać spokojnie. Sądziłem, że film będzie nie do strawienia, a jednak był nawet fajny. Jednak ma 2 wady. Otóż po pierwsze tytuł filmu wskazuje, że akcja będzie działa się w Berlinie - lecz niestety akcja dzieje się tylko na jakimś osiedlu w starych kamienicach (to oczywiście ma też plusy bo klimat był). Po drugie - film niestety trwa 59 minut, więc nawet nie godzinę, a właściwie to około 54 minuty - jeśli nie liczyć napisów końcowych. Zdecydowanie za krótko. Twórcy mogliby nagrać jeszcze te 30 minut więcej. A tak poza tym jest OK. Umiejscowienie akcji w starych kamienicach robi jakiś klimat, chwilami nawet było strasznie i dynamicznie. Gdyby jednak film trwał dłużej - oceniłbym go lepiej. A tak to daję 5/10. Jest to już drugi niemiecki film o zombie jaki oglądałem. Poprzedni jaki widziałem to był "Kroniki zagłady" z 2011 roku. Oba filmy na podobnym poziomie jeśli chodzi o klimat, aktorstwo czy brutalność. I oba oceniam na 5/10.

ocenił(a) film na 5
Axel

Polecam moją listę filmów o zombie:
http://www.filmweb.pl/user/Axel/blog/546118

ocenił(a) film na 6
Axel

Litości nie dobrze mi się robi jak takie pierdoły czytam , kino niemieckie a ten dubbing angielski ogląda , współczuje !

użytkownik usunięty
GotTheLife

Dla wielu słuchanie jak ktoś nawija po niemiecku jest nie do strawienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones