PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 026
ocen
6,4 10 1 5026
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Można popatrzeć

ocenił(a) film na 5

Obejrzałem go po angielsku (bo jeszcze napisów nie było) tylko ze względu na ten zaj..isty pancerz z kelvaru? jak domniemam. Film ma jakiś podtekst niby psychologiczny - nie wiem o co tu chodzi. Praktycznie poza strzelaniem głównego bohatera-psychola i wybuchem radiowozów - TO NIC SIĘ NIE DZIEJE! Ale na szczęście nie, aż tak jak w HARRY BROWN - to dopiero zaklinacz snu, tam po 5 minutach plus 4 razy przewijanie nie mogłem powstrzymać powiek od samozamykania się - organizm bronił sie sam, niemógł znieść najnudniejszego filmu świata (przynajmniej dla mnie)

ocenił(a) film na 6
mioodek30

"na szczęście nie, aż tak jak w HARRY BROWN - to dopiero zaklinacz snu"
ale pier***isz jak potłuczony.

ocenił(a) film na 7
mioodek30

Hehe... ja oglądałem dzisiaj o 3:20, tak więc skończyłem o 5:00 i byłem naprawdę pod wrażeniem. Oglądało mi się go zadziwiająco dobrze, ów pod-kontekst psychologiczny zbudował całkiem niezły klimacik, nawet aktorzy grali zadziwiająco dobrze jak na film Uwe Bolla. Jestem naprawdę pod wrażeniem. Dałbym 7/10, gdyby nie spieprzone zakończenie.

użytkownik usunięty
mioodek30

Dobrze prawisz Miodku, zapraszam do znajomych ;). Wpadnij czasem na forum "Sekretu", bo dawno Cię nie było, a niezła zabawa jest :). Mamy fanatyka do nawrócenia w osobie Doncamillosa :D.

ocenił(a) film na 5
mioodek30

o kurwa jego mac jaki debil. Harrego Browna porównujesz do jakiejs chujowizny Uwe Bolla? czlowieku rozjebales mnie. A pancerz nie byl z kevlaru tylko z metalowych plyt.

mioodek30

Ja się nie zgadzam z waszymi niektórymi opiniami. Film fajny. Ma klimat. I ten cały plan tego kolesia. No i to że na faktach. Ja jestem pod wrażeniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones