The Astronaut Farmer

1 godz. 44 min.
6,4 2 843
oceny
6,4 10 2843
1 224
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":280380,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Astronaut+Farmer-2006-280380/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ranczer w kosmosie
  • falkuu ocenił(a) ten film na: 9

Oglądałem start rakiety ze łzami w oczach, to jest coś niesamowego jak ogromny wpływ mają marzenia na nasze życie, jak świadomość ich spełniania kształtuje naszą świadomość, naszą osobowość.

Pamiętajmy że nie jesteśmy tylko ludźmi, jesteśmy aż ludźmi. Ktokolwiek nas stworzył, nie stworzył nam granic, sami się ograniczamy nawzajem, jak to wspaniale w filmie powiedział główny bohater "mamy nawet ustawy chroniące nas przed innymi ustawami, przepisy chroniące przed innymi przepisami".

Potęga marzeń jest nieograniczona, my jako ludzie jesteśmy nieograniczeni z natury, ograniczamy się sami.

Dla mnie 9/10, dałem 10 aby podbić ocenę tego wspaniałego obrazu jakim niewątpliwie jest Astronaut Farmer, i DZIĘKI CI FILMWEBIE ŻE TEN FILM MI POLECIŁEŚ, DZIĘKI!!

• snierzyn ocenił(a) ten film na: 9

falkuu Również miałem łzy w oczach, popłakałem się wręcz... Dla mnie 8/10, dam 9/10, by podbić ocenę tego wspaniałego filmu.. Żyjmy marzeniami:))

• falkuu to mogło się stać tylko w wolnym kraju jak USA

• falkuu "Potęga marzeń jest niewyobrażalna". ehhhh...zgadza się
    Ja rozumiem że marzenia itp: ale jak można sie rozczulać na tak debilnym i tępym filmie jak ten !? masakra
    Polecam ten film http://www.filmweb.pl/Prawdziwa.Historia
    Wtedy zmienicie zdanie

• falkuu ocenił(a) ten film na: 9

Psyhe Widziałem bodaj 2 razy :)
    Wspaniały film z Hopkinsem, bardzo sympatyczny dziadzia, ale jednak nie wycisnął ze mnie łez, no może troszkę ale nie tyle co Astronaut Farmer.
    Nie zmieniłem zdania.

• falkuu potrzebne tylko miejsce do realizacji marzeń i nie jest nim na pewno Polska z rządową (żydowską) misją niszczenia wszystkiego co tylko można zniszczyć
    takie rzeczy tylko poza żydo-komuną bo w komunie z marzeniami jesteś wrogiem nr 1

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 5

markin Masz większy odlot niż też farmer!

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem