PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646805}

Randka z królową

A Royal Night Out
6,3 12 620
ocen
6,3 10 1 12620
Randka z królową
powrót do forum filmu Randka z królową

Widzieliście już zwiastun? Jeśli nie sprawdźcie na YT! :)

Czytałam również opis i myślę, że przygody Elżbiety II związane z jej pierwszą miłością i nocną estakadą na najlepszą imprezę w jej życiu zrobią furorę. A jeśli film będzie tak dobry jak The King's Speech, a Sarah Gadon zagra tak jak w Wrógu Helen to myślę, że możemy spodziewać wysokiej oceny i liczby sprzedanych biletów.
Do zobaczenia w kinach! :)

marta1903

Coś mi się wydaje, że ten film przejdzie bez echa bo wiadomo Wielka Brytania to nie USA, a USA w filmie to inaczej Hollywood (a co Hollywood to chyba wszyscy wiemy :)

filmowy_laufer

A ja nie sądzę, wiele brytyjskich filmów jest znanych na świecie, myślę, że i ten narobi szumu, zwłaszcza, że zapowiada się na niezłą komedię :) My się na pewno wybieramy :)

yaska

Tak znane są tylko gdy spojrzy się na kraje produkcji to zauważymy: Wielka Brytania, USA.

ocenił(a) film na 9
yaska

Też zabieram na ten film swoją kobietę. Zwiastun wygląda ciekawie, więc mam nadzieję na dobrze spędzony czas.

ocenił(a) film na 8
marta1903

a czy ktoś wie co to za muzyka w tym zwiastunie? chodzi przede wszystkim o muzykę od początku do mniej więcej 20 sekundy i później od 57 sekundy do końca? będę zobowiązany! :)

marta1903

Obawiam się, że zwiastun w tym przypadku jest świetny, a film ledwie średni.

ocenił(a) film na 9
_LG_

Absolutnie nie, zwiastun świetnie oddaje klimat całego filmu. Nam się bardzo podobał, było sporo zabawnych scen, kilka też całkiem poważnych, w każdym razie przyjemnie się oglądało od początku do końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones