PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835090}
6,2 44 089
ocen
6,2 10 1 44089
5,7 9
ocen krytyków
Randki od święta
powrót do forum filmu Randki od święta

Warto obejrzeć, można się pośmiać.I taki przystojniak w roli głównej:)

ocenił(a) film na 9
marta_2222

Scena w windzie, ze środkiem przeczyszczającym - lałam ze śmiechu :D :D

ocenił(a) film na 6
ewelina_m

Tak, jest kilka fajnych scenek :)

marta_2222

Nie trawię Roberts

ocenił(a) film na 9
ewelina_m

I ten moment kiedy on ją szarpie od tyłu a tu się drzwi otwierają - padłem

ocenił(a) film na 9
dezertx

Ja tak samo hahaha, a tam w brzuchu bulgocze :D

marta_2222

Ale wiesz, mimo że ten aktor przystojny, to z uwagi na Emme Roberts, mi odrobinę brakowało tutaj kogoś bardziej znanego - dorównującego Emmie. Ale to jest niuans tak naprawdę, bo najważniejsze, że była fajna chemia między nimi :)

yuflov

Sek w tym, ze to przecietna z urody Emma nie dorownywala obu swoim chlopakom.

CyboRKg

Wydaje mi się, że chyba źle odczytałeś to, o co mi chodziło, gdyż pisząc o "dorównywaniu" miałem na myśli bycie aktorem bardziej znanym, bardziej rozpoznawalnym.

ocenił(a) film na 9
CyboRKg

Emma przeciętna?! To że nie jest poprawianą operacjami sztuczną lalunią właśnie działa na plus

dezertx

Bohaterka mowi w filmie, ze "celuje zbyt wysoko" i to by sie zgadzalo.

ocenił(a) film na 6
CyboRKg

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 9
marta_2222

Veto! ;P
wg mnie bardzo ładna jest i ma super figurę

ocenił(a) film na 6
dezertx

Nikt tutaj nie pisze, że brzydka. Jest ładna i atrakcyjna owszem, ale On wydaje się być level wyżej :)To kwestia gustu, nie przejmuj się ;)

ocenił(a) film na 6
marta_2222

No na pewno lepiej prezentuje się od niego on wygląda jak pijak wiecznie zarośnięty.

ocenił(a) film na 6
karpiok23

Widocznie taki był zamysł twórców filmu.

karpiok23

Właściwie to myślałam ze on jest dużo starszy od niej. Okazuje się ze oni są prawie w ty samym wieku.

ocenił(a) film na 9
marta_2222

Emma zrobiła ten film,ale blondas też świetnie zagrał(czy tylko mi się wydaje że naśladował głos Thora?) Chemia była między postaciami, dużo humoru i zbereźnych tekstów /dialogów ale wszystko ze smakiem i bez przekraczania granicy żenady. Nawet scena z biegunką nie była obrzydliwa a śmieszna bo nie pokazano za dużo i ucięto ją w odpowiednim momencie.

Mój ulubiony moment to jak dziewczynki pytają : "co to jest dziwka?" XD

Polecam bo dobry kom-rom

dezertx

On mi cały Thora przypominał :D

ocenił(a) film na 6
Marta_Murawska_2

Mi znowu momentami zalatuje do Heath Ledgera, może nie tutaj ,ale na prywatnych zdjęciach niekiedy wyglądają identycznie.

ocenił(a) film na 6
dezertx

Mi się podobał tekst przy stole z matką: Ślimak wydaje się obrzydliwy ,ale jak go zjesz to niebo w gębie :)

dezertx

Takich scen z komedii dla kretynow w komediach romantycznych nie powinno byc wcale. Komedia romantyczna to po prostu lzejsza forma melodramatu, a nie dump movie do glupiego rechotania.

marta_2222

Ups.
Proszę o wybaczenie.
Piosenka na przeprosiny:
https://www.youtube.com/watch?v=ngjWM3I6VRs

ocenił(a) film na 6
AutorAutor

Piosenkę znam, tylko czym ja zawiniłam ? :(

marta_2222

Niczym.
https://www.youtube.com/watch?v=dJen3vZbHbU

AutorAutor

S.ierdalaj z tą propagandą z Filmwebu!

markowaw

https://www.youtube.com/watch?v=0H-s8Va4TxE

AutorAutor

https://www.youtube.com/watch?v=8KFQg7n3cYw

markowaw

Przeklina ten, komu brakuje słów.

ocenił(a) film na 6
marta_2222

Jaki przystojniak? Zarośnięty wiecznie nie ogolony zapuszczony. No chyba że lubisz takich w typie menela. Oczywiście jest to prowokacja ale mi się wydaję że większość kobiet lubi facetów ogolonych takich jakim jestem ja. A nie takich zarośniętych a film dla mnie w miarę okej 6/10

ocenił(a) film na 6
karpiok23

Ogólnie nie lubię zarostu ani brody. Wolę gładkie buzie, zdecydowanie. Ale ten Pan ma coś w sobie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones