PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9072}

Raport Pelikana

The Pelican Brief
7,2 59 521
ocen
7,2 10 1 59521
5,9 8
ocen krytyków
Raport Pelikana
powrót do forum filmu Raport Pelikana

Jak myślicie ?

ocenił(a) film na 8

Za co żyła Darby ? W ostatniej scenie widzimy,jak siedzi sobie wygodnie na tarasie jakiegoś domu(w nieznanym mieście i państwie),ogląda sobie telewizję i uśmiechnięta obserwuje rozmowę Danzela z jakimś tam dziennikarzyną. Przecież nie wygrała w totolotka ani rząd nie nagrodził jej za zdemaskowanie spisku na najwyższych szczeblach władz. Redakcja,w której pracował Danzel,raczej także nie wręczyła jej jakieś tam mega gratyfikacji pieniężnej w zamian za "oddanie sprawy na wyłączność" a musimy pamiętać,że Julia była w filmie jedynie zwykłą studentką prawa,a więc z zasady nie pachnącą groszem(wersję,że odziedziczyła po bogatym stryju obrzydliwą fortunę można chyba skreślić). Co wy na to ?

ocenił(a) film na 7
Gladiator1000

Tutaj odpowiedz mozna znaleźć w książce. Można z niej wyczytać, ze dostała duzy spadek (250000$) po ojcu.
Zresztą w scenie gdy rozmawia w klubie z koleżanką na pytanie czy ma jeszcze jakieś pieniadze odpowiada cos w stylu "tak, mam pieniądze od ojca"

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
oszczar

Aha książki nie czytałem więc nie miałem pojęcia. Dzięki,pozdro :)

Gladiator1000

Świeżo po seansie potwierdzam, w rozmowie z tą koleżanką (Miranda z Seksu w Wielkim Mieście :D ) powiedziała, że ma dużo pieniędzy po tacie.

ocenił(a) film na 6
Gladiator1000

A co to za obce państwo, jeśli nie Kanada? Mogła też dostać nagrodę gdy prezydenta zmienili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones